Sušilni stroj

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

tema odprta - 24. okt 2007 9:39 | ogledi: 12.286 | odgovori: 56

Prebrala sem že teme na forumu, veliko je napisanega o pralno- sušilnih strojih. Midva pa se odločava za sušilni stroj. Vse tiste, ki ga imaste, lepo prosim za vaše izkušnje. Hvala!

marelica

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

24. okt 2007 10:09

Smo kupili prejšnji teden Elektroluxov odzračevalni sušilni stroj. Cena 319 EUR. Celi vikend sem sušila in sem zelo navdušena. Ni primerjave z pralno sušilnim. Mislim, da smo v razmerju cena-kakovost opravili dober nakup. Če te še kaj zanima piši! LP K Karmina

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

24. okt 2007 14:32

fakin712 tega sem pa očitno spregledala! Hvala! marelica

smrečica  

član od: 22.1.2007

sporočila: 62

24. okt 2007 16:11

Tri mesece imamo kondenzacijski sušilni stroj Gorenje in smo super zadovoljni. Sploh ne vem kako smo bili lahko brez sušilca. Srajce in majice malo posušim ter dam na žičnate obešalnikie, jih je lažje likati. Tudi brisače so veliko mehkejše. Je pa problem, da v kopalnici ni bil predviden, tako, da kadar imam vključen pralni stroj na kuhanju in sušilni hkrati vrže ven varovalko. smrečica

slepakura  

član od: 9.1.2007

sporočila: 326

24. okt 2007 17:12

Moj prvi susilni stroj Gorenje je bil super (tudi kondenzacijski). Sploh ni meckal perila, res pa je, da sem ga obesila zlozila v prvih dveh urah po susenju. Tako likanje sploh ni bilo potrebno (seveda ne za vse). Pred par leti sem kupila Indesit kombiniran pralno-susilni stroj, nad katerim pa sem zelo razocarana. Perilo se prej posusi obeseno kot pa v susilnem stroju. Pa se zmeckano je tako, da se ga potem komaj zlika. Popolnoma zgresena investicija. slepakura

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

24. okt 2007 18:28

Tudi jaz se odločam za sušilni stroj, zdaj je v big bangu zanussijev za 299 evrov, mislim da je kondenzacijski. Nisem še jasno odločena kakšen naj bo, ali naj po pralno sušilni, ali samo sušilni, kondenzacijski ,............izbira je res velika. Verjetno, bom padla na lepoto! prijetno nakupovanje, lp, pinka

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

24. okt 2007 19:11

ojla če se odločaš za nakup sušilnega stroja,nikar ne kupi pralno sušilnega ker je to zanč!!kot so prej omenle tud soseda ga ima,perilo suši v nedogled,pol perila ven vzameš,pol sušiš,in nazadnje je res tko (ZMEČKANO),da se res ne da zlikat tko da je rekla nkol več,pralno sušilnega stroja če se odločiš za nakup,kupi sam sušilec posebej(NE KOMBINIRANEGA) in bodi pozorna na porabo,da ima energijski razred (B) (DOBER SE POZANIMAJ,PREDEN GA KUPIŠ),VSE KARAKTERISTIKE STROJA PORABA ITD SAM IMAM (MIELE),VEČ KOT ZADOVOLJEN ŽE 5 LETO LP miele

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

24. okt 2007 21:14

Mi imamo Gorenjev kondenzacijski sušilni stroj že dobrih 6 let in smo zadovoljni,priporočam. tejka77

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

25. okt 2007 9:26

Sodelavec ima že dve leti sušilca kupljenega v Hoferju in je zelo zadovoljen. Sedaj jih imajo spet po ceni 299 EUR. Zanussi pa nima najboljših referenc. Vsekakor pa je treba (če je možnost-prostor) kupiti sušilni stroj in ne pralno sušilnega. Zraven tega kar je že MIele napisal, rabi pralno sušilni za sušenje tudi vodo, skoraj toliko vode kot za pranje. K

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

25. okt 2007 11:35

Vsekakor je boljše imet dva stroja: pralnega in sušilnega ločena! Celo v najini mini kopalnici sta oba in nama nikoli ni bilo žal (sušilec je lepo postavljen na pralni stroj, celo v navodilih to predlagajo). Oče je imel kombinacijo in ni bil preveč navdušen, baje je grozno trgal perilo. Zdaj je kupil Gorenjev pralni stroj in suši samo na vrvi, je veliko bolj zadovoljen... Na srečo imajo burjo, pa je hitro suho;) Mi imamo Gorenjev kondenzacijski sušilec in tudi njihov pralni stroj in nimam ene slabe pripombe. Cela naša in lubijeva družina je potem kupila isti Gorenjev pralni stroj in zdaj so vsi zadovoljni... (tako da mamin, očetov, bratov, sestrin, najin in stroj od njegovih staršev zaenkrat delajo super, vsi Gorenje, stari različno, noben manj kot 1-2 leti). Tak da - jaz ti priporočam Gorenje (pa ne delam pri njih, niti noben od mojih, da ne bo zgledalo kot reklama - ampak res, vsi stroji, ki sva jih od njih kupila delajo brezhibno!) Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti