Sušilni stroj

gladiola  

član od: 11.4.2006

sporočila: 100

6. nov 2007 16:29

Pa ne me zdaj hecat. Nisem prej nič gledala tega foruma pa sem kupila pralno-sušilni stroj. Pa res vam povem, da zelo težko najdem tisti pravi čas, v katerem bi bilo perilo lepo sušo. Ga posuši preveč in je pol zmečkano, tako da ga komaj zlikam. Je pa res, da v navodilih pišem, da so to splošna navodila, da je za kvalitetno sušenje potrebno kar nekaj prakse. No zdaj je kar je. Zanima pa me neka druga stvar. Ne vem, če je možno nastaviti na tem stroju (CANDY 1300 rpm ), samo pranje - brez sušenja??? Mi lahko kdo pomaga? lp gladiola gladiola

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

7. nov 2007 8:42

Mi smo imeli pralno sušilnega Candya. Moj je najprej perilo opral, nato sem vzela polovico perila iz stroja in sušila (samo polovico). Perilo sem posušila tako na "tričetrt" do konca pa sem posušila na radiatorjih. Tako perilo ni bilo nikoli preveč zmečkano. To, da tvoj suši kar sam od seba pa mi ni jasno. Malo poglej navodila K

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

7. nov 2007 9:39

Jaz mam izkušnje s sušilnim strojem in se mi zdi SUPER. Sploh za pozimi. Pa vedno sm do konca posušila cunje in niso bile nikoli zelo zmečkane. Men se zdi definitivno boljši kot pa kombiniran!!! evagirl

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

7. nov 2007 10:19

galja, a si že kaj pogruntala, kaj je pomembno pri Boschevem sušilcu? Tudi jaz ga imam, trenutno še zapakiranjega v kleti, ampak že čez manj kot 2 meseca bom veselo sušila v njem. Je pa tale: http://www.mimovrste.com/artikel/3270016524/susilni-st Skratka, se priporočam za tvoje ugotovitve jessy6

maserka  

član od: 19.5.2006

sporočila: 212

7. nov 2007 10:25

Imam ločen pralni in sušilni stroj in sem zelo zadovoljna .... maserka

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

7. nov 2007 14:55

Gladiola, seveda ti ni treba prat in sušit, pač sušenje pustiš pri miru in ga potem posebaj nastaviš. Tako ali tako je dobro, da perilo, ko je oprano vzameš ven, malo streseš in porovnaš, potem pa šele daš sušit. Je malo manj zmačkano, čeprav še vedno preveč. Tudi jaz sem namreč nabavila enak pralno- sušilni stroj kot ti par mesecev nazaj. Pa nisem zadovoljna, ker res preveč zmačka, pa čisto predolgo suši. Pa sušenje nastavi na minute, ker tisti ostali trije programi predolgo sušijo. Jaz še vedno sušim samo takrat, ko je slabo vreme. Nena

maatejca  

član od: 2.4.2007

sporočila: 6

7. nov 2007 16:17

pozdravljeni, jaz imam že nekaj let pralno sušilni stroj Elekctrolux, s katerim nisem prav nič zadovoljna, zato sušilnega dela sploh ne uporabljam; odločam se za nakup novega, samo sušilnega stroja, kjer pa se pojavi problem s prostorom - v kopalnici, kjer je pralni stroj prostora ni, zato smo razmišljali, da bi stroj namestili kar v predsobo, v prostor pod stopnicami; slišala sem, da sušilni stroj oddaja precej vlage in zanimajo me vaše izkušnje, da vidim, če je moja ideja v praksi sploh izvedljiva... lep dan vsem! maatejca

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

7. nov 2007 16:26

Če je sušilni stroj kondenzacijski, z vlago ne bi smel biti problem, saj se voda nabira v kondenzacijski posodi v samem stroju. katjushka

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

7. nov 2007 18:41

Mam sam kondenzacijskega že 5 leto.Živim v bloku.Ker nimam prostora drugje,imam sušilni stroj na pralni stroju!In do zdej še nisem imel nobene vlage v stanovanju!Sej se voda nabira v posodi samega stroja kot je navedla Katjushka.Po sušenju,pa posodo enostavno izvlečeš in sprazneš! Sam moj sušilni stroj ima,odvodno cev.Tko da imam speljano kar v odtok,in ne rabim posode spraznjevat po sušenju,ker se sprot izčrpava ven! Ne vem pa kako imajo to drugi sušilni stroji narejeno!Moj v glavnem ima odvodno cev za kondenz! Zlo praktično,ker ne rabiš imat skr in spraznjevat vodo ven! Lep pozdrav vsem miele

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

8. nov 2007 11:53

tudi naš ima enako. Lahko pa kupiš takega, ki direkt odvaja vlago (mi2 ga zasradi vlage nisva upala, da ne bi zračnikov uničila;) Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti