Sušilni stroj

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

28. nov 2007 23:20

Sam imam MIELE sušilni stroj,več kot zadovoljen že 5 leto.Je Kondenzacijski z zbiralnikom vode. Ima nastavitev željene suhosti perila,kot so: ekstra suho suho suho za likanje glatten-da lahko po centrifugiranju daš na ta program za 9 minut,in ti perilo popolnoma izravna in je BREZ GUB IN NI ZMEČKANO,če naprej sušiš na zraku zunaj (več kot zadovoljivo) kaltluft-prezračevanje perila brez gretja z hladnim zrakom skrajšanje programa sušenja,da je za polovico prej suho kot običajno In išči takega,k lahko sama nastaviš željeno suhost perila(NE ROČNO),ampak s senzorjem,kot ti je rekla KARMINA. Pa pozorna bodi na porabo,kolk porabi za eno sušenje in po možnosti da je energijski razred (B) Pa pralni stroj moraš imeti vsaj z 1200 obrati Jaz ga mam z 1400 obrati,in zmeri dam na max,da je perilo hitro suho. Uspešen in dober nakup stroja ti želim lp Miele

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

29. nov 2007 6:54

ne vem Nasja moje ni nikoli zmečkano.je pa res da razno razne srajce sušim na obešalniku poleti pa vse perilo na zraku,v stroj zmečem samo brisače,nogovice majčke in pa če je pod nujno kavbojke.naš stroj ima program proti mečkanju in se tudi ko je perilo že posušil če ga nekaj časa ne odpreš sam vsake toliko še nekaj obraša in šumi.pojma nimam kaj dela,ampak očitno je to prav.ko pa so bili otroci majhni(3) sem vse kar sem jih zvečer slekla od bodijev in raznoraznih majč in žabic samo da je bilo iste barve in material vse vrgla v stroj in zjutraj isto oblekla brez likanja ker ni bilo nič zmečkano.Bilo pa je mehko,dišeče in prijetno.Ne vem mogoče imava različna modela,saj jih je kar nekaj. anaeva

vanilija76  

član od: 29.9.2007

sporočila: 415

29. nov 2007 8:02

Nasja,jaz sicer nimam te znamke sušilnega stroja,ampak tudi meni se je ta problem vedno pojavljal. Delala sem napako,ker sem res preveč perila skupaj prala in sušila.Zdaj ga dam manj in tu pa tam je še kaj zmečkano.Meni je to pomagalo. Lep pozdravček!vanilija76

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

24. mar 2014 11:25

Naj nadaljujem v tej temi. Pri našem skoraj 19 letnem Miele sušilnem stroju je očitno odpovedal grelec in ga ne bomo popravljali. Je kdo v zadnjem času kupoval nov sušilni stroj in katerega. Cena naj bi bila nekje do 1300 €. Po netu sem gledala že Mielejeva T8164 WP in T 8861. Mogoče kdo priporoča še kako drugo znamko - Bocsh ali kaj podobnega in je zadovoljen z njim. Hvala. 

http://www.mojalbum.com/tajda

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

24. mar 2014 12:13

Boschev dela kot urca že 15o leto, model že zdavnaj ni več v prodaji.

Loni Makaroni

Fora  

član od: 28.12.2012

sporočila: 136

24. mar 2014 12:57

Pri nas dela brezhibno 13. leto Elektroluxov. Upam da ne bo jutri "pocepnil". Obicajno, ce hvalis ...

Fora

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti