Sušilni stroj

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

25. okt 2007 19:47

Saj jaz VERJAMEM da je Miele OK, ampak ne skoz s tem težit no. Proooosim!

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

26. okt 2007 12:06

Hehe, miele, evo, zdaj lahko slišiš še 3 kritiko na Miele: meli smo pomivalni stroj od Miele in ker je dobro delal, smo se odločili še za pečico, saj sva z mami veliko pekli in se splača met dobro pečico... No, ta pečica ga je skoz sračkala, milo rečeno, ma ti rečem, moja Gorenjeva je 100000x boljša!!! Pa tudi s servisom pri Gorenju sem bila do zdaj zelo zadovoljna, vedno sem jih dobila in nikoli ni bilo nobenih problemov (ko so mi namontirali štedilnik, so zamenjali še šobe, ker tiste niso tako dobro nastavljene za ta namen, kot ga midva rabiva, zastonj, brez kakršnihkoli komplikacij...) Ne rečem, pomivalni stroj še vedno dela, ampak pečica je pa bila najbolj zanič pečica, kar smo jih kdaj imeli (pa ne mi rečt, da nimam dovolj izkušenj s pečicami, da bi lahko to sodila ali da se mi ne da naštudirat, kako dela, ker mislim, da ti noben tu ne bo verjel!) PS: velike črke pomenijo na forumu isto kot kričanje v normalnem pogovoru. Veri

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

26. okt 2007 12:08

In nekak za tak denar pač pričakuješ brezhibno delovanje, ne pa enih problemov non stop, ki jih seveda niti ne zrihtajo na servisu... Evo, zdaj ni več v garanciji in je nihče več ne uprablja, ker je bila ravnokar na servisu, pa je še vedno problem z njo... Jaz ne bom kupovala miele, ker za ta denar dobim 2 stroja od recimo našega G., ki bosta super delala... Veri

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

26. okt 2007 12:32

ja veri si pač imela smolo jaz jih v petih letih še nisem imel,in ne morem rečt da mi je kaj zatajilo,k mi pa ni!!! in vsak dan peremo,in na sušilca sušimo,ne sušimo več perila zunaj,odkar imamo sušilca,in dela še vedno kot prvi dan.ker je perilo mehko,dišeče in prijetno na otip,kod pa da se zunaj suši! kaj naj ti rečem veliko sreče z novo pečico (GORENJE) lp miele

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

26. okt 2007 12:42

Hehe, saj ni več tako novo, stara je 1 leto, po uporabljanosti pa verjetno še kako več;) Tudi meni ni še nič zatajilo, zato se pa oglašam;) Prejšnja pečica (tudi G.) je pa delala 15 let... Perilo, če je lep dan, še vedno sušiva zunaj, ker je to bolj ekološko, čeprav je res, da je iz sušilca bolj mehko (to je stvar fizike, ker se vlakna ves čas mečkajo, medtem, ko se suši in ne otrdijo od vodnega kamna ipd. ionov v eni legi, ne pa stvar znamke sušilca, to velja za vse sušilce;) Veri

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

29. okt 2007 9:28

Najlepša hvala za vse odgovore! marelica

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

29. okt 2007 10:02

Imela sem že kombinacijo pralno-sušilnega, sedaj pa imamo ločeno pralni stroj in sušilni stroj, in moram povedati, da ni primerjave. Posušim lahko hrkrati celo "žehto" pa še neprimerno manj zmečkano in bolj mehko perilo je. Jaz enostavno premečem perilo iz spodnjega v zgornje "nadstropje", ponovno nadevam pralni stroj in tako naredim dva dela hkrati. Tudi meni je prej metalo ven tok, dokler sem imela obe stvari priključeni na isto vtičnico, vendar pa imam v istem prostoru še eno vtičnico in tako sem rešila zadevo. Navadno imam v enem dnevu "rešen" kup umazanega perila od celega tedna (navadno to naredim za vikend ali kakšen praznik, ko cenejši tok), pa nas je 5 v družini. Neprimerno manj sem obremenjena s kupi umazanega perila, pa obešanjem in likanjem, predvsem pa s po celem stanovanju nastavljenimi "štendri" (ma, trenutno se nikakor nisem mogla spomnit pravilnega izraza... me lahko kdo razsvetli?) za perilo (včasih so bili tudi trije, kar je bil problem predvsem pozimi). V glavnem ne bi več zamenjala......... LP katjushka

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

30. okt 2007 12:20

Ravno danes so mi pripeljali sušilni stroj Bosch. Pojma nimam, kako se z njim ravna, sicer imam navodila zraven, jih bo treba preštudirati. Bila bi pa zelo vesela, če mi kdo od vas namigne, na kaj je treba posebaj biti pozoren. Hvala! galja

lili_stef  

član od: 18.1.2007

sporočila: 183

30. okt 2007 14:52

Jaz imam gorenjevega že štiri leta, pa mi še ni zatajil, posušil pa je že kar nekaj cunj. lili_stef

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

30. okt 2007 17:51

Jaz imam še več kot 6 let gorenjev sušilni stroj, tak čisto navaden, naštimaš minute in dve temperaturi. Vsa ta leta dela kot urca in niti enkrat nismo klicali servisa. Sicer pa imam stroje različnih proizvajalcev in sem na splošno z vsemi zadovoljna, je pa res, da se ti lahko zgodi, da naletiš na slab stroj pa naj bo to katerekoli znamke. Adrijanam

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti