Trgovke v delikatesi

tema je zaklenjena

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

23. okt 2007 10:28

nasha, se strinjam s tvojo trditvijo glede delikatese v KK Sparu, no meni so všeč vse, razen ene, ki gleda tako, da bi človek mislil, da ji cela žlahta doma na parah leži, ona mora pa tam tisto salamo rezat. Da ne rečem, kako lep nasmešek štev. 13 ima med delovnim časom ona bjonda pri kruhu .

tejka77 je pa itak . Moram it enkrat tja po ene 15 vrst salam, vsake po 4.5 dag narezane, da vidim, če bo njena prijaznost zdržala do konca .

P. S.: salamoreznice vmes ne bo treba namočit v sterilizator. 

Ognjič

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

23. okt 2007 10:43

Mene tale delikatesa niit ne moti - konc koncov smo vsi ljudje in smo zmotljivi. In res je tudi to da marsikje rokavic ne uporabljajo - tko pač je. Na svetu nas je še vedno veliko :) Bolj me moti, da kupim jogurt, ga prinesem dom, ga odprem in je plesniv :( pa niti slučajno ni bil čez rok! Al pa ko sem šla letos na dopust, sm v šparu kupila 10 kajzeric že pakiranih in nama naredila sendviče. Že ko sem se basala s prvim, se mi je zdel da sm črva vidla na spodnjem delu. Pa sm ga pojedla, sej je biu itak pečen :) pa sva se še naprej vozila, pa sm nekje sred Srbije odvila še drugi sendvič, pa je blo na tistem še več črvov :( tisit moment, sva pregledala še ostalo in zmetala stran. Če bi se nahajala v sloveniji bi šla zihr nazaj in jim pokazala kaj prodajajajo - čeprav ponavadi nisem zatežen kupec :) Kaj naj rečem - ni popolnosti. Stara sem 23 let, tretjino svojega življenja sem preživela v srbiji, in še vedno vsako leto grem dol za 3-4 tedne. A vam povem gdaj sem bla nazadnje bolna? Ne pomnim. Pa v srbiji res nikjer ne uporabljajo rokavic, ko ti dela topli sendvič ti z prsti potrese nariban sir, na tržnici vsi vse pretipajo ..... Bolj ko se paziš in si picajzlast, več stvari se nalezeš, hitreje zboliš ..... Lep dan vsem Pitončica

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

23. okt 2007 10:48

Buhpomagaj, jaz pa hocem za delikatesnim pultom salamo, ne pa psiholoske obravnave - mi tudi cisto dol visi, ali je zraven mortadele se kaksna rezinica posebne, ce je le mortadela pravilno narezana... Tudi sir kupujem tako, da recem "ene toliko" in s prsti pokazem, kaksno kajlo bi rada, 10 dkg vec ali manj pac pomeni, da bo kak dan vec ali manj trajal :))))) In ce ima slucajno kaksna prodajalka kdaj kisel ksiht, ima gotovo razloge zanj - doma bolnega otroka, za katerega ni dobila varstva, ali stanovanje, ki ga ne utegne pospravit, ker je noben vikend ni doma, ali desca, ki je tecen, ker je nikoli ne vidi, ali poslovodkinjo, ki ji je ravnokar rekla, da mora vse stare klobase prepakirat in na novo opremit z datumom - to vsekakor ni sluzba, ki bi jo jaz komurkoli zavidala, zato se tudi poskusam trudit, da jim je ne se dodatno zagrenim. lp, proxima

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

23. okt 2007 10:51

marelica: v podpeči.

Se pa drugače strinjam, da seveda niso vse prodajalke take in da so vsekakor tudi prijazne. In če že grajam, naj tudi pohvalim vse tiste, ki se trudite in pokažete nasmeh, čeprav vam tega ne bi bilo treba.

Se tudi strinjam, da pohvala celo bolj zaleže kot graja in jaz dostikrat tudi koga pohvalim (ali pa dam še napitnino). 

Scorpy

puskar1i  

član od: 22.8.2005

sporočila: 70

23. okt 2007 11:00

vsi smo ljudje, vsi delamo napake in imamo kakšen zeeelo slab dan za nami, če imamo pa še tako ¨dobre¨ šefe, da nas za dobro jutro najprej naderejo, je pa še toliko slabše. tako to na žalost gre. ne zagovarjam nobeno stran. strinjam se da ima vsak za svoj denar pravico zahtevat najboljšo kvaliteto, vendar pa ne smemo biti preveč picajzlasti. vedno se spomnite, da tisto kar vidite najverjetneje še ni najslabše, kar se je dogajalo z željenim blagom, da je prišlo v vaše roke. če se prodajalko na njeno napako opozori v kolikor toliko prijaznem tonu se da marsikatera stvar civilizirano zaključiti. sigurna sem, da če ste redna stranka v tej trgovini, se vas bo zapomnila in bo v prihodnje vedela, kaj pričakujete od nje in bo tudi obrisala stroj. s prijaznostjo se daleč pride. mimogrede-sem prodajalka v večji trgovini in imamo nekaj strank za katere vsaka od sodelavk (v obeh izmenah nas je 8) že ve kaj zahtevajo od nas. svoje želje so nam pač povedali večkrat na normalen način in jih tudi upoštevamo, čeprav nam nebi bilo treba. lp SONJA

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

23. okt 2007 11:17

Proxima,Escada, rimljanka in vsi, ki podobno razmišljate - se vam 100% pridružujem rrr

val  

član od: 7.3.2006

sporočila: 665

23. okt 2007 11:48

Je že kdo jedu v Samoboru čevape ,klobasice ,kotlete??? Če še niste pojdte eno soboto .nebo vam žel,res so zelo dobri! val

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

23. okt 2007 11:53

Ognjič je napisal/a:

nasha, se strinjam s tvojo trditvijo glede delikatese v KK Sparu, no meni so všeč vse, razen ene, ki gleda tako, da bi človek mislil, da ji cela žlahta doma na parah leži, ona mora pa tam tisto salamo rezat. Da ne rečem, kako lep nasmešek štev. 13 ima med delovnim časom ona bjonda pri kruhu Ognjič [vrtnica]

Uh, imava popolnoma isti ogledani. Lp Nasha Sporočilo je spremenil(a) nasha dne 23. okt 2007 11:54:30

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

23. okt 2007 12:15

Issi je napisal/a:
Najbolj zanimivo pa je, da so običajno najbolj "aklih" ljudje, doma na samem, vse prej kot "aklih"... Issi

Nivo higiene za zaprtimi vrati doma je stvar vsakega posameznika, nivo higiene v javnosti pa ne več. Merila, ki tam vladajo, najbrž niso bila postavljena samo  zato, da bi ljudem grenila življenje. Koliko in kaj kdo še tolerira, je njegova osebna stvar. Vsakdo pa ima pravico zahtevati upoštevanje postavljenih norm in se tudi sam ravnati v skladu z njimi.

Cila

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

23. okt 2007 13:33

rrr, jaz tudi in še sem živa

kobra 1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti