http://www.youtube.com/watch?v=iq7BFAJW-2o ...Jedina
dragička, tudi jaz ... 

jessy6
Sporočilo je spremenil(a) jessy6 dne 16. okt 2007 14:36:43
Toše proeski
res neverjeten glas, karizma je moral umreti
lovebeyba
naj pociva v miru...
http://www.gratefulness.org/candles/candles.cfm?l=eng&gi=
vragolin
Moja hči je bila vsa navdušena, da ga je spoznala pred štirinajstimi dnevi.Ne samo, da je imel dober glas in vokal, ampak je bil tudi simpatičen in preprost mladenič.Bila je vsa navdušena, ko mi je razlagala, Ne morem verjet, da ga ni več.
lili_stef
Ne moreš verjet, kako je to življenje presenetljivo. Ne veš niti kdaj niti kje niti kaj te čaka... Naj mu bo lahka zemljica...
Lotti
Toše Proeski, moj najljubši tuji pevec že od Eurosonga. Njegova besedila so v srce segajoča. Meni je najljubša Srce nije kamen.
Nikdar ne veš kaj te čaka, zato pa CARPE DIEM.
žalostno res. jedina je pa ena naj naj pesmi nasploh
nektarina
kaj naj rečem??? ne morm verjet. res ne
ko sem izvedela kaj se je zgodilo sem kar obnemela. Zakaj je svet tako krut? Zakaj??? Grozno, kakšnega glasbenika smo izgubili.
Sporočilo je spremenil(a) ksenjako dne 16. okt 2007 18:49:53
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
