Ma jooooooooooj, nooo! Pa kaj je to, usoda ali kaj? Ne razumem! Tako rada sem ga poslušala. In ob "Jedini" mi vedno znova ščemi v trebuhu. Škoda!
jessy6
Toše proeski
Res žalostno.Usoda pa res ne izbira,kar udari.Kruto!!!!!!!!!
tanya017
ce imate makedonski program na tvju, lahko spremljate njegove koncerte
vida70
Ja, tudi jaz sem izvedela, kakšno uro nazaj.Mi reče mož: a veš kdo je umrl?(je gledal na txt).
Imam kar cmok v grlu
Res, usoda ne izbira.
Naj počiva v miru
Kristina
Skratka katastrofaaaaa....tudi na Svet plus programu in na DMTV že cel čas puščajo samo njegove spote....prav žalostno ga je gledat:(
Finka
Sem šla gledat na internet, saj nisem mogla verjet, kaj po radiu govorijo. Naj počiva v miru
petkica
Žalostno. Naj pa bodo smrti mladih ljudi tudi v razmislek o tem, kako kratko je življenje. Zato se ne obremenjujmo z odprtimi kuvertami, rumenjaki v hladilniku, madeži na oblekah. Raje živimo polno in prijazno!
fresh
R.I.P eden iz med boljših vokalov na glasbeni sceni.
tamalaursa http:// www.ildivo.com
Čudna so ta pota gospodova!
Moja vnukica pa tako obožuje to pesmico:
Magla na mom prozoru miriše na nevolju nočas sam ti tako sam...
Naj mu bo lahka zemljica.
Pozdravček!
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
