Orglice

Muffsy  

član od: 5.8.2006

sporočila: 330

tema odprta - 14. okt 2007 18:59 | ogledi: 2.225 | odgovori: 2

Spet se obračam na vas, ker ponavadi vse veste. :)

Zanima me, če se slučajno komu sanja, kje bi se človek lahko naučil igranja na orglice? Dobro, tudi sam bi se lahko, ampak vseeno ... Ko vprašam domače, vedno dobim enak odgovor: Jaz vem samo za Peterleta ...

Torej ... ?

LP!

Muffsy

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

15. okt 2007 10:20

Koga si pa doslej povprašala? Oziroma, kako stojiš z glasbeno izobrazbo - ker brez tega je vražje težko igrati orglice. Če si kolikor toliko na ti s konceptom not in glasbe, lahko nadaljuješ. Če pa nisi, pozabi. A v lokalni glasbeni šoli nisi povprašala? Ali pa v lokalnem pevskem zboru - kakšen dirigent bi v osnovi znal. Vendelina jr.

Muffsy  

član od: 5.8.2006

sporočila: 330

15. okt 2007 15:50

Nekaj let igram klavir, sicer ne v glasbeni šoli, ampak samo dve leti pri učiteljici glasbe v osnovni šoli, dve leti pa samo sama. Note poznam, to sploh ni problem, zoprno je samo to, da ne vem raznih ... for, če veste, kaj mislim. Tako nekako kot moj prijatelj: sam se je naučil igrati na električno kitaro, prej ima pa 8 let glasbene šole za klarinet, ampak vseeno se je moral raznih prijemov naučiti od drugih. Eh, saj to sem mislila samo tako, če kdo pozna koga iz Kranja ali okolice, ki bi bil pripravljen imeti kake inštrukcije ali pa mi samo povedati par besed o orglicah. Hvala vseeno! LP Muffsy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti