Darilo za 30.let!

cimetovka  

član od: 14.12.2006

sporočila: 71

tema odprta - 14. okt 2007 14:44 | ogledi: 6.883 | odgovori: 6

Lep pozdrav,

imam eno prošnjo. Moj mož praznuje 25.decembra 30.let. Vem, da boste rekli da je še veliko časa do tam, vendar je tukaj ena majhna ovira, če bo šlo vse po sreči bomo takrat že trije, saj imam namreč predviden rok poroda 16.12., tako da bi rabila darilo kupit že prej. Vendar pa se pojavi težava , ne vem kaj naj mu kupim. Ali ima kdo kake ideje. Res, da bi morala poznati njegove želje, vendar jih sedaj sploh nima, ker sva oba v pričakovanju naraščaja, rada pa bi ga vseeno presenetila s čim lepim.

Hvala za odgovore.

cimetovka

Temo je spremenil(a) cimetovka dne 14. okt 2007 15:16:42

veverica cak  

član od: 9.10.2004

sporočila: 299

14. okt 2007 15:15

lahko mu kupiš nekaj, s čimer se bo lahko zabaval kasneje, z malčekom vred. lp veverica cak

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

14. okt 2007 15:36

Hihi, so še hujše variante: najina mala se je rodila en dan pred njegovim rd! Sem mu pa že prej kupila knjigo, da je počakala - in to tako, ki sem vedela, da si jo želi:) Torto je dobil pa, ko sva se vrnili domu;) Veri

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

14. okt 2007 16:30

lepo uro :) ce je seveda nima.. ycrna

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 555

14. okt 2007 17:17

tudi jaz sem letos praznovala 30 let.Bili smo na morju,ker je to poleti.Moja dva sta me prijetno presenetila z masažo celega telesa in skromnim spominkom.Masaža se mi je zelo prilegla in ostala v spominu.Tako je bil to najlepši dopust,saj takega darila res nisem pričakovala. chappy

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

14. okt 2007 18:10

Mi smo imeli takšen problem lani.Kupila sem mu nekaj simbolnega(boksarice),presenečenje je pa bilo(ker je bil pač cel direndaj ,bom rodila al ne bom).Sem ga pač prepričala,da ne bo imel torte.Ampak jaz sem jo naskrivaj naročila v slaščičarni(žensko s poudarkom na zgornje obline).Tako ,ko so jo pripeljali domov je samo zeval.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

15. okt 2007 10:29

Okej, si še relativno mlada - čeprav tako hudo mlada pa tudi ne - ampak ti si v dnevnem stiku s partnerjem in za božjo voljo, daj malo opazuj, kaj počne, kaj misli, kaj ga zanima, daj eno intimnost z njim vzpostavi. Intimnost v smislu medsebojne empatije. Tvoj mož bo, če bodo stvari lepo stekle in se razvijale, s tabo tudi takrat, ko bo otrok, ki ga zdaj pričakujeta in sta polno okupirana z njim, že zdavnaj živel svoje življenje na kakšni drugi lokaciji. Tvoj mož bo pa s tabo. In če hočeš, da se ti bodo oči zaiskrile, kadarkoli ga boš videla in to tudi takrat, ko bo star 75 let in več, potem ga opazuj zdaj. Poleg tega, partnerja se obdarujeta tudi med obletnicami. Tako ali drugače. Vsak par ima svoj skrivni jezik in svoje simbole in si daje majhna, včasih smešna in butasta darilca, ki njima nekaj pomenita, ostali svet jih pa seveda ne razume. Delaj na obdarovanju in medsebojnem spoštovanju na dnevni bazi in potem ti bo popolnoma jasno, kaj se pripravi za darilo za rojstni dan. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti