Slišala sem, da morajo biti orhideje posajene v prozoren lonček. Je to res nujno?
Jezi me nemreč to, da nikjer, kjer prodajajo orhideje (ponekod v navadnih lončkih) nimajo v ponudbi prozornih oz. steklenih posod zanje.
Nujno bi eno rabila, ker sem eno razbila. Na srečo je orhideja še cela.
Tatjana

Škotske mesne kroglice s pivsko omako

