Plus paket (prej 2. november)

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. avg 2002 22:17

Sicer smo v trdem kapitalizmu, tako da je letna naročnina pravi izraz. Bolje se mi sicer sliši: letna stimulacija Me veseli, da ti je všeč... Kar veselo uporabljaj beležko. Kmalu boš lahko v beležko poleg recepta shranila svoje opombe in tiskala recepte tako, da bodo drugi samo gledali. No, pretiravati ne smem, saj veste, da iz WWW strani ne morete tiskati tako kot iz Worda ali namiznozaložniškega programa... Ampak tiskanje bo tako, brez solnic, brez polja za komentar, samo recept in opombe, če boš želela. Skratka, nič navlake, večina receptov bo prišla na eno A4 stran... Potem bom za ta trenutek izčrpal svoje ideje za beležko... Če ima še kdo kakšno idejo, bom ocenil, če je izvedljiva in jo... no, izvedel Trenutno delam možnost sortiranja po datumu ali imenu recepta za v beležko pri mojih recpetih in priljubljenih receptih, da ne boste vezani na datum (zdaj se sortira po datumu, zadnji prispeli zgoraj). Lahko boste imeli tudi po abecedi, če boste hoteli... In ne... Iskalca za v mojo beležko pa ne bom delal. Preden vprašate Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

6. avg 2002 14:12

lep pozdrav vsem obiskovalcem teh strani. Oglašam se prvič, čeprav stran spremljam že od samega začetka. Prijavila pa sem se pred kratkim. V podporo ideji o plačilu. Sem za. Trenutno me zanima tole: Ali bo možno v beležko prenašati tudi izseke iz mnenj v forumih? Tu se najdejo zanimivi recepti in predlogi, ki sem jih do sedaj kopirala v Word in tiskala in potem nekje založila. Še enkrat vse pohvale za res lepo in predvsem uporabno kulinarično stran.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

6. avg 2002 14:26

Hm, na kaj takega še nisem pomislil... Kam pa bi prenašali te izseke? V beležko pod eno samo temo? Ali ni bolj enostavno copy/paste v word in dokument shranjevati pod edim imenom in imeti notri izseke, ki jih želite? Ki ni odvisna od weba? Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

felikspika  

član od: 19.6.2002

sporočila: 4

7. avg 2002 9:33

Saša Brinovšek

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

7. avg 2002 9:48

1. Ja, Jernej, vsekakor bom tako naredila. Malo je nerodno, ker imam internet le v službi ( do wordovih dokumentov imajo dostop tudi drugi), ampak bo že šlo. Ni problema. 2. Sem radovedna: Le kaj nam je hotela povedati Saša?

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

7. avg 2002 9:50

Dokument si zaščitite z geslom... Res namreč ne vem, če bi bilo pisanje opomb na web kar tako malo splošno praktično. S KulSlo ne morem nadomestiti Worda. Saša je verjetno hotela povedati, da so ji všeč novosti Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

suzika  

član od: 1.10.2001

sporočila: 39

7. avg 2002 11:02

Pozdravljeni, podpiram vse nove ideje, prenovitve (super so) in nekako tudi placilo nadstandarda (koliko bo to cca na leto?!?!?!). Zanima pa me, ali bomo lahko znotraj belezke sortirali priljubljene recepte (npr sladice posebej, ....). Ce je odgovor ze kjerkoli na tem forumu, ga bom ze poiskala ;) Lep dan! Suzana

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

7. avg 2002 11:13

Pred klakulacijo težko govorim o tolarjih, ker me boste potem držali za besedo! Ampak tam nekje okrog 5.000 SIT bo letno, morda kakšen tolar več. Tam nekje no. Sortiranje bo možno, ampak po kategorijah. Hmmmm.... Nisem razmišljal o tem, si želite tega? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Fani  

član od: 18.7.2002

sporočila: 371

8. avg 2002 8:05

Vsekakor si želimo malo več sortiranja v beležki kot po datumu. Tudi abeceda ni najboljša; saj veste, Orehove rezine in Rezine z orehi. Glede na to, da imate že uvedene kategorije (Predjedi, Juhe, Zelenjavne jedi, Sladice ipd.), bi mi prav prišlo sortiranje kar po vaših kategorijah. Zaenkrat nimam veliko receptov v beležki, vendar če bi jih imela npr. 100, bi gotovo želela pogledati, katerih 5 juh imam shranjenih. Jaz sem tudi Suziko tako razumela, mogoče pa se motim? Iskalec se tudi meni ne zdi ravno potreben. Lp, Mimi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti