Plus paket (prej 2. november)

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

26. jul 2002 16:35

Natalija, predvsem je UDOBNO, če ima človek doma računalnik, kjer je recimo na Kulinariko stalno prijavljen...ampak nič več kot to! Saj imamo prijavljanje in odjavljanje in vi imaste svoje geslo. Edino to je dodatna težava za vas na računalnikih v službi, da se je treba odjaviti in spet prijaviti in že ste v "svoji" kulinariki. Če bi rada tehnično pojasnilo in stvar strokovno razloženo, Jernej se kmalu vrne in bo z veseljem razložil. Bojan

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

28. jul 2002 22:46

Jernej se je vrnil! Natalija, ne skrbi, z geslom se prijaviš in odjaviš, če gre za službeni računalnik, na katerega nimaš edino ti dostop. Če ga uporabljaš samo ti, se ti ni potrebe odjaviti. Odjava in prijava NE SPREMENITA nobenih nastavitev, tudi zvezdice se ne izbrišejo in nič. Pomembno za vse: Na KulSlo ste lahko prijavljeni na več kot enem računalniku. Nastavitve se ohranijo. Primer: V službi gledate KulSlo in se pet receptov odpre z zvezdicami (novo od zadnjega obiska). Ko boste na domačem računalniku (z istim geslom) gledali strani popoldne, bo teh receptov že starih (ker ste jih gledali že v službi). Tako da so vaše nastavitve vezane samo na uporabniško ime in geslo, NE pa na računalnik! Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1687

29. jul 2002 18:24

To je pa zelo dobra zadeva LP Saša

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

29. jul 2002 19:06

To je tudi razlog, zakaj bo neumno "posojati" vaše ime in geslo za Mojo Kulinariko, ker potem ne bo več samo vaša, ampak tudi sosedova Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

31. jul 2002 22:33

Stran je super, zato sem tudi jaz sem pripravljena plačati. Kaj pa, če bo plačnikov premalo ? Ali bom imela zagotovitev, da bom lahko stran uporabljala celo leto. LP Liljana Potrpin

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

31. jul 2002 22:55

Dobro vprašanje... Vsak, ki bo plačal, bo imel nadstandardne storitve odprte 12 mesecev. Nadstandardnih storitev ne mislimo ukinjati, ampak nadgrajevati in izboljševati. Strah, da bi bilo premalo plačnikov in bi jih odprli za vse, je odveč. To bi bilo kot prvo tudi nepošteno do plačnikov... Število plačnikov ne bo vplivalo na to, koliko časa boste uporabljali te storitve. Uporabljali jih boste, dokler bodo plačane, ne glede na ostale. Verjetno pa mislite na to, če Kulinarična Slovenija propade. Ja, če podjetje propade, gre pa vse po zlu... To je pa povsod. Ampak... strani smo delali brezplačno tri leta, v vsakem primeru se bi trudil ohraniti KulSlo še toliko časa, da poteče zadnja članarina... V nadstandard bo vloženo ogromno dela, ne mislimo kar obupati po tednu dni... Tako da ne bodimo črnogledi in ne razmišljajmo o propadu Začeli smo nekomercialno in verjamem v to, da bodo uporabniki zadovoljni z novimi storitvami in bo čez čas kar nekaj naročnikov. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

1. avg 2002 12:27

Hvala za odgovor. Komaj čakam 2. november in Vam želim veliko uspeha ,ter da bi bili še naprej tako ustvarjalni in prijazni, kot ste bili do sedaj. LP Liljana Potrpin

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

1. avg 2002 12:59

Hvala za lepe želje... Saj naročilo paketa bo možno že kakšen teden ali dva prej, da ne bo prišlo do "mrka" storitev. 2. november je le dan, ko bomo ugasnili storitve za neplačnike. Plačilo bo možno na dva načina: 1. Preko plačila predračuna - odprto takoj za 10 dni, če v tem času ne prejmemo plačila, se bo zaprlo. 2. Z uporabo monete, takoj plačate preko mobitela in takoj imate odprto za leto dni. Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. avg 2002 20:08

Novosti na beležki: Beležka ima sedaj novo grafično podobo V beležki lahko vodite svoje recepte, priljubljene recepte in voščilnice, ki ste jih poslali. Zaradi zahtevnosti kode smo se odločili, da bo vendarle beležka na voljo le nadstandardnim članom, za ostale pa se bo 2. novembra kompletno zaprla in ostala zaprta. Žal. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

goga  

član od: 23.6.2002

sporočila: 304

5. avg 2002 22:04

Ojla! Beležka je super.Vse čestitke.Tudi jaz sem pripravljena plačati letno naročnino ali kako se temu reče.Glede cene sem prepričana, da bodo mnogi, ki bodo prispevali. Še tako naprej!Lep pozdrav!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti