Novo leto 2007

fleur  

član od: 28.4.2006

sporočila: 169

25. sep 2007 17:43

Jerneja USA je napisal/a:
No, pa se malo odstevanja, da boste v zivo videli, kako cas bezi. http://www.timeanddate.com/counters/newyear.html Aha, pa se to. A ni res, da je Novo leto 2007 ze za nami? Ne mi zdaj se vi mozgane mesat. [kuza] Jerneja USA
glej pa imaš res prav... čeprav mišljeno je bilo verjetno silvestrovanje 2007..pa se je avtorica te teme (naslova) le malo napačno izrazila =P fleur

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

25. sep 2007 17:45

Imaš prav, jerneja USA. Ampak, se mi dozdeva, da tebe bolj zanima konec oktobra 2007, kajneda? rimljanka

korosica  

član od: 21.9.2007

sporočila: 170

25. sep 2007 19:40

Dober večer Malčica! Mi smo bili že kar nekajkrat v Termah Vivat v Moravskih toplicah. Naj je tam zelo všeč. Naslov www.vivat.si Poglej. Jaz priporačam Lep večer... korosica

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

25. sep 2007 19:47

rimljanka je napisal/a:
Imaš prav, jerneja USA. Ampak, se mi dozdeva, da tebe bolj zanima konec oktobra 2007, kajneda? rimljanka
ja rimljanka, ti ze ves. Vsa ta zbrka glede Silvestrovanja me prav malo briga. Bova midva itak silvestrovala v tujini Tisto, kar se bo dogajalo koncem oktobra, je pa dosti bolj vazno. Upam, da bom kmalu kaj bolj vedela kako in kaj z datumi, pa bomo potem zaceli organizirati. Ze komaj cakam!!!! Jerneja USA

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

25. sep 2007 20:38

Zara-Marisa je napisal/a:
Malčica, jaz sem bila predlani v termah Olimia. nisem bila cel teden, ampak 4 dni in je bilo ravno prav. malo smo hodili na sprehode, malo smo se kopali, žal je bilo premalo časa (in zanimanja) za savnanje, ampak to pa kdaj drugič. Za otroke zna biti zanimiv obisk čokoladnice ali pa Jelenovega grebena - to je v bistvu gostišče ali pač turistična kmetija, na kateri imajo veliko jelenov in košut. Imajo pa tudi neko čarovniško hišo (ne spomnim se prav dobro) v gozdu. No, te nimajo na omenjeni kmetiji, ampak na drugi strani hriba. Po cesti greš malo navkreber in potem je na levi strani v gozdu ena taka hiška, ki ima cel kup ene krame, ki poje, pleše, se hihita ... Skratka, zanimivo za otroke.

Tole si imela v mislih, kajne Zara-Marisa?

http://www.carovnica.com/

Blanchy

natali  

član od: 26.6.2003

sporočila: 44

25. sep 2007 21:20

fleur je napisal/a:
Jerneja USA je napisal/a:
No, pa se malo odstevanja, da boste v zivo videli, kako cas bezi. http://www.timeanddate.com/counters/newyear.html Aha, pa se to. A ni res, da je Novo leto 2007 ze za nami? Ne mi zdaj se vi mozgane mesat. [kuza] Jerneja USA
glej pa imaš res prav... čeprav mišljeno je bilo verjetno silvestrovanje 2007..pa se je avtorica te teme (naslova) le malo napačno izrazila =P fleur
Res sem se malo napačno izrazila,....mislim, da se večini dozdeva kaj sem mislila... tiskarski škratek jo je zagodel Natali

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

25. sep 2007 21:31

Natali, saj vem kaj si mislila, da ne bo zamere Me pa vse te stvari v zvesi z datumi in letnicami vrzejo s tira. Tukaj ze itak pisem obrnjeno dneve in mesece, potem je pa Bozic 2007 in pa Novo Leto 2008. Kaksna zbrka! Jerneja USA

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

25. sep 2007 21:37

Midva sva kr klasično pri starših od mojega za Božič, potem pa v Sloveniji za Novo leto-takrat imamo poleg novega leta 3 družinske rojstne dneve, tako da je odštevanje bolj v ozadju Sicer je pa kjerkoli ok, samo da ni preveč mraz Kolegice imajo pa sicer dobre izkušnje s Termami Olimia. Lp, S. Sashika

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

25. sep 2007 21:40

No, pa ker smo ze pri datumih vam povem se eno anekdoto (ne spada pod Silvestrovanje). V laboratoriju v Evropi smo imeli pred 10 leti za krajsi cas gosta, ki je prisel k nam uporabljat eno doloceno aparaturo. Gost je bil iz ZDA in prva stvar je treba vso birokracijo uredit. Zadolzen sem bila, da nesem njegov pasoz v pisarno na nasem faksu, kjer bodo vse te dokumente poslihtali. Seveda, ker sem firbcne sorte, sem pogledala datum rojstva (ponavadi smo vedno praznovali RD). Bilo je tam nekje konec februarja, napisan datum RD pa je bil 8/3/xxxx (leto ni vazno). Seveda sem vsa vesela povedala kolegici, da ga bomo presenetili in res smo kupili 8/3 torto in eno manjse darilce bolj za spomin. Seveda, ko nas je videl, kako veselo pripravljamo ni takoj povedal, potem pa se je seveda zacel smejat in rekel, da ima RD 3. avgusta. Ha, ha, ha Oh so te americani smesni. Jerneja USA

iversonka  

član od: 3.7.2006

sporočila: 163

26. sep 2007 14:48

Kajica je napisal/a:
hej iversonka! Jaz sem bila na tridnevnem Parizu s Palmo in je bilo super. Ravno prav, da zaužiješ pariški utrip, ki te zagotovo prepriča, da se še vedno vračaš. V Parizu je vedno lepo v vseh letnih časih. Mislim, da ima Palma sedaj kar nekaj poslovalnic po celotni Sloveniji, kjer se lahko prijaviš. Poglej na njihovo spletno stran. Sigurno ti priporočam ta Pariz. lep dan Kajica
hvala za tole. bom še mal počakala, lahko da bo mela katera druga agencija še boljšo ponudbo. konec koncev je do takrat še slabe 3 mesece:) iversonka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti