Kuhinjske tehtnice

Katarinci  

član od: 30.8.2007

sporočila: 20

tema odprta - 7. sep 2007 19:25 | ogledi: 2.463 | odgovori: 14

hej! danes sem delala neko pržecivo, ki sicer ne vem kak se prav reče..ko se speče, pride ven kot mini ržen hlebček. ker pa nimam kuhinjske tehtnice, sem seveda delala na blef. seveda niso prišli hlebčki, ampak bolj podplati...hahaha resno sem se odločla da si morem nabavit tehtnico..zanima me, kakšne uporabljate ve. visečo? elektronsko? cene so sicer različne...se splača dat mal več dnarja al ne? pravjo sicer mal dnarja mal muzike....

lp

Katarinci

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

7. sep 2007 19:30

jst sm kupila digitalno lanskoleto v mercatorju. Pa je bila samo 10€. Men je všeč da ima funkcijo da brišeš rezultate. Npr. dam posodo gor na tehtnico vsujem moko (500 g) dam na 0g in potem vsujem še sladkor (50g)... Pa všeč mi je da nima že svoje posode in da lahko dam katero hočem posodo gor. Ksenija :) http://picasaweb.google.com/xency.k

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

7. sep 2007 19:38

men so tud všeč stoječe (ne stenske) ker lahko dam gor kakršno posodo hočem. in če ni ravno kakšno zahtevno pecivo umažeš le malo posode. samo te talne analogne še nobene nisem vidla zelo natančne. če ne gledaš dober se hitro zmotiš za par dek. naslednjo bom imela digitalno (me bo spominjala na laboratorij hehe). možnost "brisanja" imaš pa na vsaki tehtnici, tako analogni kot digitalni bannanna

ovčka  

član od: 1.6.2007

sporočila: 174

7. sep 2007 20:20

Takšno, kot jo ima Ksenjako, imam tudi jaz. Za malo gospodinjstvo več kot dovolj, če pa tehtam kaj večjega, vzamem iz shrambe tisto, ki ima male uteži na eni kovinski prečki in je ne zznam uporabljati. Takrat mora pomagati mož, pa še vedno sumim, da "vaga" ni prava. Prej sem imela stensko in mi je posodica kar naprej padala dol, pa še ploščic je škoda. V Merkatorju jih verjetno še imajo. LP! ovčka

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

7. sep 2007 20:30

Imam isto kot ksenjako.Sem z njo super zadovoljna.Pa še trpežna je...mi je letela že i 2. v 1. nadstropje,se "razsula" ampak še vedno dela :D. Roncolino

Katarinci  

član od: 30.8.2007

sporočila: 20

7. sep 2007 20:45

o..hvala..si bom pogledla un link! Katarinci

Katarinci  

član od: 30.8.2007

sporočila: 20

7. sep 2007 20:47

aja..ksenjako..prosla bi te, če mi napišeš kira firma je. lp Katarinci

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

7. sep 2007 22:12

Jaz imam digitalno tehtnico, podobno kot ksenjako. Je taka tanka, zgleda kot kvadratast krožnik. Mislim, da je znamka Laica al nekja takega. Ful je fajna, ker je zelo neopazna, da se brisat težo, tudi lepa za pogledat. Aja, je pa pri tej tehtnici ena pomakljivost. Ker je digitalna, meri na g natančno in sem pri tehtanju postala zelo "picajzlasta", komaj sem se pripravila, dab ni treba da je na g natančno. Prej sem samo stresla moko npr. in gledla tisti kazalec, da je bilo približno. Jelenckova

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

7. sep 2007 22:47

meni se zdijo soehnle med boljšimi. bannanna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti