Pecivo ali piškoti za večji piknik

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

30. avg 2007 10:54

jaz bi naredila naprimer babičino dobroto(je v bazi) jaz to naredem vedno dvojno, tako da je za cel pleh, potem narežeš na kockice in neseš kar tako s plehom vred, pa kako jogurtovo pecivo, s čokolado,... potem pa kaj klasike npr. štrudelj, na par načinov in če ne delaš vlečenega testa enostavno kupi že narejenega,.... plopsa

BISERKA55  

član od: 4.5.2007

sporočila: 143

30. avg 2007 21:40

Jaz ti priporočam pecivo MANJA, ki ga prodaja tuš ali merkator.V kilski pakungi je 30 različnih piškotov, eden boljši od drugega,pa še domači so.Na nalepki je spletna stran in tel.vse lahko preveriš. Mi smo jih imeli na poroki,ful super. BISERKA55

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

30. avg 2007 22:58

Jaz za na piknike običajno ne kupujem drobnega peciva. Bol grejo v slast sadna pecivca pa take zadeve. Včasih naredim princeske. Sam že kupim testo (ni takšno kot domače....), nadevam jih pa doma, pa kakšne rumove kroglice, pa muffini tudi niso slaba ideja. Če narediš mešane... hitro so narejeni pa še veliko jih rata :)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti