Aerobika

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

tema odprta - 29. avg 2007 18:29 | ogledi: 3.132 | odgovori: 15

Rada bi začela obiskovati aerobiko v Ljubljani. Ker delam v izmenah, bi morala biti po 20:30. Pa dostopno z mestnim avtobusom in da imajo že tam blazine, ker ne bi rada nosila s seboj armafleksa. Ali mi lahko kaj priporočate?

Pingvin  

član od: 8.4.2003

sporočila: 162

29. avg 2007 19:59

Ne vem, kateri del LJ ti odgovarja. Tam v Stegnah blizu Mercatorja je fitness center Panter. Tam imaš nešteto vadb, zagotovo boš našla, kaj, kar ti bo všeč. Čisto zraven avtobus sicer ne pripelje, ampak dlje kot 5 minut hoje od LPPja pa ni. Potem je tudi v Tivoliju nekaj vadb. Jaz sem hodila v ta dva centra, pa sem bila povsod zadovoljna. Res pa je bilo to že nekaj let nazaj, zdaj sem pa izseljena iz LJ. LP, Pija Pingvin

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

29. avg 2007 20:57

Jaz bi od centra LJ do Zaloga.

londonska rezina  

član od: 1.6.2006

sporočila: 312

29. avg 2007 21:09

Na Fužinah je aerobika na Martinu Krpanu torek in četrtek od 20.30 do 21.30. Tudi z brisačo boš lahko telovadila na tleh. Vsaj pred leti ko sem hodila, je bilo tako. londonska rezina

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

30. avg 2007 8:45

Evotigana: http://www.s-gms.ms.edus.si/~igorko/work/2 seznam fitnesov in aerobik v mestu Mi pa nekaj ni jasno: v LJ je relativno - ma kaj relativno, definitivno največ te ponudbe in človek mora samo z odprtimi očmi hoditi po mestu (recimo napise na stavbah), pa recimo pogledati tisti brezplačni časopis o storitvah v Ljubljani, ki ga delijo na vsakem vogalu (tam je tudi precej aerobik in fitnesov navedenih) in vsakem kafiču....pa zakaj tam nisi iskala informacij, pa odtipkati v gugla aerobika..... In poklicala nekaj ponudnikov storitev in jih vprašala, kakšne termine imajo za aerobiko, jih obiskala, da bi videla v živo - to pa ja ni taka grozna kunšt. Zdaj bo pa tule spet letelo xy postov, kjer bo vsaka napisala, kam hodi.... Vendelina jr.

damjana  

član od: 29.8.2001

sporočila: 22

30. avg 2007 9:15

Tudi jaz delam v izmenah in imam isti problem. No, v Milleniumu v BTC imajo aerobiko tudi od 21-22 h. Če se odločiš za to, se lahko še kdaj vidiva, saj nameravam kmalu spet začet redno hodit Lp, Damjana Damjana

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

30. avg 2007 9:33

Vendelina jr. je napisal/a:
Mi pa nekaj ni jasno: v LJ je relativno - ma kaj relativno, definitivno največ te ponudbe in človek mora samo z odprtimi očmi hoditi po mestu (recimo napise na stavbah), pa recimo pogledati tisti brezplačni časopis o storitvah v Ljubljani, ki ga delijo na vsakem vogalu (tam je tudi precej aerobik in fitnesov navedenih) in vsakem kafiču....pa zakaj tam nisi iskala informacij, pa odtipkati v gugla aerobika..... In poklicala nekaj ponudnikov storitev in jih vprašala, kakšne termine imajo za aerobiko, jih obiskala, da bi videla v živo - to pa ja ni taka grozna kunšt. Zdaj bo pa tule spet letelo xy postov, kjer bo vsaka napisala, kam hodi....

 

Draga Vendi! Seveda sem že brskala po Googlu. Dve sezoni sem že hodila na aerobiko, ki sem jo odkrila s pomočjo interneta. Sedaj pa mi je služba vse skupaj zakomplicirala. Želela sem le izvedeti iz praktičnih izkušenj, če kdo pozna kaj!!! Brskanje in iskanje info. mi ni tuje (saj sem diplomirala iz tega). Mislim pa, da če želim, da lahko enkrat na leto odprem eno temo, ki mi bo pomagala. Saj plačujem Kulinariko.

 

 

Damjana, BTC bi po moje kar ustrezal. A boš tam prvič telovadila, ali poznaš zadeve že od prej?

Kozmeja  

član od: 7.12.2005

sporočila: 409

30. avg 2007 9:59

Nekaj let sem hodila v Fit&Fun pri PopTVju. Bilo je luštno, a znalo je biti precej natrpano, še posebej v večernih urah, ko je prišla potelovadit večina študentk iz bližnjih domov. Urnik imaš pa tudi na njihovi spletni strani. Kozmeja

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

30. avg 2007 10:11

Tudi jaz sem hodila v Fit&Fun. Tam so zagotovo imeli najboljšo aerobiko v mestu. Žal pa Fit&Funa od tega poletja ni več Tisti, ki smo kdaj obiskovali zares kvalitetno vadbo, smo izbirčni. In jaz od zaprtja F&F še kar tavam in iščem primerno nadomestilo. strelka

Kozmeja  

član od: 7.12.2005

sporočila: 409

30. avg 2007 10:35

Hm, to je pa res zanimivo, da so F&F ukinili. Letos pričenjam z aerobiko v Sokolu na Viču, zaradi bližine pač. Body attack je pa tako ali tako povsod enak... Vsaj naj bi bil... Kozmeja

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

30. avg 2007 10:59

LesMilles programi naj bi se res izvajali povsod enako, je pa zelo odvisno, kaj iz tebe izvabi in kaj iz ure naredi inštruktor. Meni je žal predvsem za slednjimi iz Fit&Funa. strelka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti