Solzivec

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

tema odprta - 29. avg 2007 14:11 | ogledi: 5.803 | odgovori: 41

Pred nekaj dnevi sem imela incident z nekim perverznežem, ki me je zasledoval in tekel za mano do hišnih vrat, medtem pa si ga je ..... saj veste. Bljak. To se mi ni zgodilo prvič.

Ko sem vsa pretresena in v solzah prišla domov, je brat stekel ven z bejzbolko, vendar je tip ta čas že izginil. Svetoval mi je, naj si kupim solzivec v spreju ali pa elektrošoker. Glede na to, koliko norcev tlači to našo zemljo, se mi to niti ne zdi tako neumna ideja, saj nimam vedno moškega spremstva, ko zvečer hodim po mestu. Sprašujem pa se, če je to sploh legalno - kolikor vem, lahko te stvari na človeku pustijo posledice. Poleg tega se mi niti približno ne sanja, kje bi lahko kaj takšnega (za samoobrambo) kupila v Ljubljani. Imate kakšno idejo?

Hvala.

RadaJem

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

29. avg 2007 14:20

Bolj kot solzivec ti priporočam kakšen tečaj samoobrambe. saj solzivec se sliši dobro ampak pomisli preden ga boš v tisti ihti sploh našla v torbici, ga potegnila ven in uporabila... tačas bo preganjalec že davno naredil kar bo mislil. morda se boš z njim počutila varneje, koliko pa ti bo pomagal pri obrambi pa ne vem. nektarina

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

29. avg 2007 14:24

Ne vem, če bi se lahko prisilila, da bi nekoga kresnila. Pa tudi tak majhen 50-kilski pižlek kot sem jaz ne bi mogel nič proti tisti hrgi, ki je zadnjič dirkala za mano... Se mi zdi vseeno bolje, če začneš mahat z nekim nevarnim predmetom, pa se napadalec userje. Če se pa ne, ga pa pač uporabiš. RadaJem

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

29. avg 2007 14:32

sicer jemljem tvoje pisanje bolj z rezervo ampak kolikor sem razumela nisi bila zelo blizu *napadalca* torej ti tudi sprej ne bi pomagal ker moreš biti osebi kar blizu da mu lahko škodiš s solzivcem. nektarina

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

29. avg 2007 14:38

Bil je 4 metre za mano. Če ne bi bila tako blizu doma, bi me verjetno ujel. Zakaj z rezervo? RadaJem

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

29. avg 2007 14:39

razumem. saj moje mnenje ni pomembno. upam da ti bodo druge znale pomagati in da se čiprej rešiš nepridipravov. nektarina

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

29. avg 2007 14:44

Tak solzilec sem jaz dobila od očima že pred leti. Če se ne motim, je uporaba le-tega prepovedana. Na koncu bodo itak rekli, da si sigurno izzivala, čeprav to ni res.

RadaJem, jaz sem se po vseh svojih srečanjih z raznoraznimi perverzneži, že hecala, da očitno oddajam kak sumljiv vonj. Na Rožniku je bil že klasika, pa po Rožni se je potikal eden, ki je razkazoval svoje bogastvo in nato vsi varnostniki za njim. Pa potem je bil ob železniški progi eden, ki je skočil predte, brez hlač seveda. Da ne pozabim na tistega, ki ga vidim še zdaj od časa do časa, ta pa hodi po postajah LPP in sprašuje za uro, roki pa obe v žepih spravljeni delata svoje.

In potem se moja okolica še čudi, kako to, da sem raje samska. Perverznežev imam dosti za celo življenje. Sem pa sama tudi nazaj že usekala, tako da se da tudi z malce več kot 50 kg v redu usekat.

Ta zadnjega sem lopnila na avtobusu do Logatca, je šel tip po hitrem postopku dol z avtobusa. 

 

 

 

 

Loni Makaroni

feferon  

član od: 27.8.2007

sporočila: 114

29. avg 2007 14:51

Pri takem, ki si ga... medtem ko tečejo, je najbolje, da se obrneš in mu rečeš, da če ga ne pospravi, mu ga boš "odbila" proč.... Njega najbolj vznemirja tvoj strah, verjamem pa, da ni prijetno, ko se z njim srečaš, sploh ponoči. Pri nas imamo enega takega, ki ga vedno kaže in si ga... Pride v trgovino, hoče hlače, da bo pomeril in potem pride ven z odpetimi hlačami in korenjakom na roki... verjemite, da je prodajalka skor vkup padla. Jaz mu rečem, naj kar gre proč, da nimamo nič zanj. Če mu rečeš, da boš poklical policijo, se prestraši in celo teče proč. Je pa to en človek, ki je bil v mladosti menda dost brihten, pa se je enkrat poškodoval v glavo pri padcu. Poznam pa še dva taka, eden je diplomirani veterinar, pa se mu je kasneje obrnilo, drugi pa je bil celo direktor ene večje firme in nikoli nebi verjela česa takega o njem. feferon

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti