Pluski, mi lahko prosim pomagate...

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

24. avg 2007 21:44

Imam pralno sušilni Candy Alisse že več kot 10 let. Do danes dela brezhibno. Edino, s časoma je postal pri sušenju zelo glasen.Takrat, ko smo ga kupovali so se dobili samo s polovično kapaciteto sušenja glede na pranje. Danes pa so v ponudbi tudi z večjo kapaciteto sušenja.  Zaradi stiske s prostorom in mansarde pri nas ločena varianta sploh ne pride v poštev. Je pa bolje kot nič, samo pogruntati moraš čas sušenja. Tanja

dormeo  

član od: 4.9.2007

sporočila: 3

4. sep 2007 10:35

Pred mesecem sva kupila candiyev pralno sušilni stroj (5+5) servier je bil že osemkrat pri nas evoti spet ne dela novega pa ne dajo . Zelo sem razočarana in ga vsem odsvetujem.Sicer pa samo en namig ko stroj opere perilo,ga vzemite venj zložite kot za v omaro in ga dajte sušit.Perilo bo bistveno manj zmečkano. dormeo

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

4. sep 2007 10:43

Če greste v BB trgovino (zanalašč nisem napisala celega imena), vam bo prodajalka iskreno vse povedala. Namreč, pred kratkim sem bila v fazi kupovanja opreme za stanovanje, med drugim tudi pralnega, sušilnega, pomivalnega stroja, hladilnika in sesalca. Vse te stvari vemo, v katerih trgovinah jih imajo. Torej, ko sem spraševala za pralni in sušilni stroj, sem dobila tole razlago: Pralni stroj, ki ga priporočam in je cena usklajena s kvaliteto in obratno je Candy ali Bosch. Oba zelo ok, brez težav. Ne priporočam pa pralno-sušilnih strojev, ker kljub temu, da so zdaj kapacitete perila enake pri obeh, zadeva še vedno ne funkcionira tako kot je treba. Ravno za ta Candy, ki ga ima dormeo, sva bila opozorjena s strani prodajalke! Povedala je tudi, da sušilni stroj od Candy pa ni dober, pralni ja, sušilni pa ne. Tega, da imajo največ reklamacij zaradi Gorenjevih pralnih strojev, sploh ne omenjam. Ne smemo pa metati različnih strojev v koš enakih blagovnih znamk. Razumete, kaj mislim? Candy pralni je zakon, sušilni pač ne. Gorenje pralni je zanič, so pa toliko boljše kuhinjske plošče in pečice. Bosch zelo v vodstvu pri pomivalnih strojih. In tako naprej ... Preden kupujete te zadeve, se pozanimajte v teh parih trgovinah, ki jih sploh imamo za te stvari in vse vam bo kmalu jasno kot beli dan. jessy6

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

4. sep 2007 10:49

Ja, Jessy 6, to, da je Gorenjev pralni stroj zanič, sem preizkusila 200 %. Prav vse je že crknilo v treh letih. Prav ničesar več ne kupim od Gorenja. barbara9

dormeo  

član od: 4.9.2007

sporočila: 3

6. okt 2007 10:23

Dobila sem nov stroj. Zaenkrat dela že tri tedne. dormeo

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

6. okt 2007 11:41

Strokvnjaki v proizvodnji pralno pomivalnih strojev  so mi že pred leti rekli takole: Nemogoče je, da bi dve, popolnoma različni funkciji obdelave perila, enakovredno uporabljali v enem bobnu, ki za vsak postopek potrebuje različni volumen bobna.

Izkušnje potrjujejo strokovni nasvet. Le če je prostora pre malo, in za kdaj pa kdaj.

F r i n a

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

6. okt 2007 12:12

Saj lahko zložiš sušilni stroj na pralnega. Pri nas imamo tako v pralnici, ki je zelo zelo majhna... Dobijo se posebne nogice, ki se montirajo na sušilni stroj. LP juhica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti