Rojstvo

Maja Z  

član od: 20.8.2004

sporočila: 91

tema odprta - 23. avg 2007 14:00 | ogledi: 2.216 | odgovori: 36

Kaj kupiti zelo dobri prijateljici za rojstvo sina? Kakšna ideja, da bi bilo nekaj posebnega? Ima že vse potrebščine, ki jih je potrebno imeti. Vrednost približno 80-90 EUR.

hvala

Maja

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

23. avg 2007 14:08

Jaz sem bila najbolj vesela vrednostnega bona za Baby center, ker sem tudi jaz imela že vse. jade

antonija8  

član od: 13.12.2005

sporočila: 325

23. avg 2007 14:10

Napravica ( ne vem kako se ji reče) se jo da na posteljico, se vrti, dela oblačke, medvedki plešejo in ima glasbo. Vse to, da otroček lažje zaspi. Prijateljica je bila zelo vesela, otroček pa tudi.Pozdrav, antonija

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

23. avg 2007 14:13

Nočno lučko, ki projicira podobice na strop si mislila a ne?

To je super, moja dva jo imata medvedka puja na daljinčka, tamala pa ima pojočo zvezdico na žalost brez daljinčka, ker takrat, ko smo kupovali nismo našli. Pa je una na daljinčka bolj nobel. (beri, ni treba tolk vstajat iz postelje).

jade

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

23. avg 2007 14:30

http://b2c.baby-center.si/article.asp?Article

Tole je tudi zelo lepo darilo, če še nima.

Pa zraven kahlico in nastavek za na straniščno školjko.

 

Ali pa komplet za tuširanje: Podloga za v kad, ščitnik za oči pri umivanju laskov, kozmetika za tuširanje, velika brisača, igračke za v vodo, mreža za spravljanje igračk v kadi...

 

jade

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

23. avg 2007 14:34

Ali kaj za hranjenje: Flaška s slamico, flaška z ustnikom za učenje pitja, skodelica, krožniček, skledica, pribor, slinčki, ....

 

Komplet otroških slikanc.

 

Izbereš si eno "temo" kaj bi ji rada podarila pa kupiš nekaj stvari, ki pašejo zraven.

 

Če pa že ima od prej otroke in ima že res vse od prej potem pa je najboljši darilni bon pa naj kupi kar res rabi.

jade

Maja Z  

član od: 20.8.2004

sporočila: 91

23. avg 2007 14:37

nima še otrok. ampak si je pa res priskrbela čisto vse. tko da nimam pojma. Po moje ji bom kupla tistega Pu-ja , ki se odseva na stropu ali pa komplet za tuširanje. Jade hvala za vse ideje, če pa imaš še kaj, se priporočam Maja

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

23. avg 2007 14:40

Sama navadno podarim kakšen darilni bon. Zadnje čase vedno manj od Baby centra, ker imajo tam precej dražje reči kot drugje in si tako obdarovanec lahko privošči manj reči, kot kje drugje (kozmetika za otroke je npr. v Muellerju veliko, veliko cenejša!!!). Če pa želiš podariti kaj posebnega in ne darilnega bona, potem je seveda odvisno od življenskega stila obdarovanke oziroma obdarovanca. Če je prvi otrok verjetno še nimajo nahrbtnika za nošenje otroka - to bi prav prišlo, če veliko hodijo naokrog (ampak najbrž je predrag): http://soncek.si/si/vaude-jolly-light-planinsk Sama sem se zelo razveselila večine knjig, ki so nam bile podarjene. Nekatere so bile sicer bolj tako, tako - so pač nekje bolj zadaj na knjižni polici. Doma imam otroke stare od 8 mesecev do 5 let in pol, pa so še vedno vsem ljube knjige Enci benci na kamenci. Sedaj so že 3 in tu res ne moreš kiksnit! LAhko pa podariš kakšno zelo lepo igračo ali igrico, ki je sicer dražja in si je zato sami ne bi kupili. Sem štejem na primer vse lesene igrače in igrice: http://www.hisa-iger.si/ veverica

rdecapesa  

član od: 3.11.2006

sporočila: 181

23. avg 2007 14:43

Kaj pa babyphone? rdecapesa

Maja Z  

član od: 20.8.2004

sporočila: 91

23. avg 2007 14:48

babyphone sem razmišljala. ne vem ali ga imajo. moram očka vprašati Maja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti