Imam vprašanje, sicer sem pekač mazala z maslom, vendar je teflonski, ali ste že poskusile jih peči brez maščob? Zdi se mi da bi šlo tudi brez maščobe. Danes sem jih prvič delala, ni enostavnejšega recepta od tega.
lp
AnamarijaImam vprašanje, sicer sem pekač mazala z maslom, vendar je teflonski, ali ste že poskusile jih peči brez maščob? Zdi se mi da bi šlo tudi brez maščobe. Danes sem jih prvič delala, ni enostavnejšega recepta od tega.
lp
Anamarija| majamarko je napisal/a: |
| anamarija jaz nikoli nič ne mažem, preprosto dam papirnato košarico v pekač oz v luknjice, vlijem in ajde pečt. |
Hvala Majamarko, se mi je kar zdelo, da ni potrebno.
Imam še eno veliko prošnjo, članica, ki je spekla super odlične maffine z borovnicami? Na Kopitniku naj se mi javi na ZS ali tukaj, v bazi ni ta recept
in moj sin mi bo" požrl vse živce" če jih ne bom v kratkem spelkla...
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| Kaj jutri za kosilo? | Dragička |
| MOJ vrt | rimljanka |
| malo za hec | Nikita2 |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Špargljeve blazinice

Beljakovi vetrci s kremnim polnilom