Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

Limony je napisal/a:

Trixi hvala za dobrodošlico 

 

Danes: Dunajski zrezki in rižota z jurčki, mešana solata

Jutri: file lososa popečen na ponvi in bogata solata s testeninami in zelenjavo z jogurtovim prelivom

Limony

 Lepo pozdravljena,  nova članica Limony, tudi iz moje strani.

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

včeraj je mož pojedel ostanek pohančkev, zraven pire krompir in radič v solati, jaz sem si naredila popečene pekoče kozice z brokolijem in česnom, zraven kuhan riž

 

danes lignji s krompirjem in zelenjavo, kruh za pomakanje 

Pri nas zame skodelica goveje juhe brez zakuhe, file orade, mešana solata regrata, radiča, motovilca s krompirjem

Za moja dva goveja juha z rezanci, meso po dunajsko, pražen krompir, mešana solata

Hči pa file piščanca z zelenjavo.

Za jutri pa sta moja dva naročila domačo pizzo in testo grem že danes pripravljat...

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Jaz bom kar k Trixi in Shari začela na kosilo hodit 

 

Trixi, pa kdaj uspeš narediti za vsak dan najmanj dva menuja  ene ste res univerzalne, hitre in ustvarjalne  se klanjam.

 

Moje včerajšnje "kosilo" je bila pa ledena kava pri kolegici 

NutellomAnka

Se podpišem pod tvoje razmišljanje Anka. Midva pa danes kremno juho iz pora in krompirja, štrudel pa iz skute in jabolk. Jutri bo pa segedin in polenta.

 

naor

                Danes:    čufti v omaki

                                pire 

                                kristalka in motovilec

                                sesekljan paradižnik v solati

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Punce, ne sprašujte, tudi tri menije skuham.......Če lahko in če imam voljo se res potrudim. Saj  se mi moj dragi z dopustom in izleti oddolži, kjer me ponavadi razvajajo drugi. 

Danes je  pizza ( testo je vzhajalo v hladilniku) za moža z dodatkom jajca in belušev, za sina klasična, hči svojo dieto- piščanca, zelenjavo, riž,  jaz pa sem si naredila grško solato-  grške olive kalamata iz lidla so bile odlične.

In še klasična 

Sporočilo je spremenil(a) Trixi dne 19. apr 2018 18:23

danes pečen mlad krompirček s peteršiljem, popečen file lososa in še lanski radič v solati

Danes bo zelenjavna juha( por, beluši, bučka), za moža pleskavica, za nas piščančja nabodala, pomfri, kumarična solata

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi
Včeraj: goveja juha z rezanci, pečen losos, krompir v kosih, dušene bučke, solata z vrta Danes: zelenjavna juha, ajdovi skutini-orehovi štruklji, zame borovničevi cmoki brez glutena
NENA58

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrimljanka
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti