Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

Mi imamo tudi meseno poželenje, zato svinjski kremenatlc, tenstan krompir, tržaški solatnik in eden od naju kupico zelo dobrega belega vinčka. Kavico samo zjutraj. Mandarine ne bom. Greva na obisk ( napovedan ), bo mogoče gostiteljica kaj dala na mizo. Če pa ne, pa tudi dobro. Se itak borim sama s sabo in kakšno odvečno kilco! 

 

naor

Zelo pomembna SOBOTA:

Za začetek lepe primulice za mlado mamico - Kurja juhica; pire krompir, špinača, puranji ražnjič, korenček na solato; jabolčna pita:

picture_4298_290picture_4287_290picture_4300_290picture_4290_290picture_4304_290

Pozdravček!

Naj povem, da smo dobili  , sem že 4x srečna babica.

 

Pozdravček!

Dragička, čestitke! Danes šampinjoni po tvoje, kuhana govedina in velika skleda zelene solate. dari

danes po dolgem času pošteno kosilo, ne kr neki:

pražen krompir, "faširani šniceljni", zeljna solata

Balenka

Oh, Dragička, mi smo imeli zdaj obisk 3 generacij naenkrat. Sem čisto raznežena, ni lepšega, kot gledati nasmejano življenje, kako gruli . Uživajte!

japaja

Čestitke za vnučka!

 

 

naor

dragička je napisal/a:

Naj povem, da smo dobili  , sem že 4x srečna babica.

 

Pozdravček!

 

 

Še naprej veliko veselja ob mirkanju

 

 

Vanja

Včeraj: Škampi po brazilsko: ingver, kokosovo mleko, svež koriander, paradižnikova omaka, sveža paprika. Jasminov riž pomešan z divjim.

brazilianshrimp_595

 

Pa še desert je bil: Čokoladno - jabolčni kolač od Tete torte.

okoladno_jabolni_ola_595

 


Vanja

 

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 12. 2011 16:23
Čestitke tudi z moje strani in naj bo vse zdravo. vem kako se veselite, mi smo se pa takoj po novem letu. Jutri za kosilo juha z rižem, pražen krompir sv. zrezek in zelena solata. franciska

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecjohana
MOJ vrtrimljanka
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti