Danes: goveji zrezki v zelenjavni omaki, pire krompir, zelena solata
rrr
Poletni svaljki z dimljenim lososom
Danes: goveji zrezki v zelenjavni omaki, pire krompir, zelena solata
rrrSpet moževa kuhinja s strokovnimi nasveti nečaka po skypu iz Avstralije (on je tisti, ki brska po kulinariki in podobnih takih tujih straneh ter daje nasvete
). Bi se človek lahko kar navadil na to, da ima kosilo doma kuhano, ko pride iz službe. Nisem tega vajena že od zgodnjih najstniških let, tako da sem možu svetovala naj pazi na drugo koleno, če hoče, da mu ne bo treba podaljšat bolniške
.
Sicer pa k temi; za kosilo je spekel puranov zrezek z ananasom, zraven pa riž (ga sicer on skoraj ne je, tako da me je z njim zelo presenetil). Ker se mi je zdelo, da mu bo za solato spet zmanjkalo časa sem za vsak slučaj kupila polnjene paprike.
Kavico sem pa jaz skuhala.

Nena
Danes dušen zajček in priloga, pire krompir in brokoli :
Saj vem, preveč dušeno, sem nastavil štedilnik na minimum in nekaj delal. Bilo je vseen dober!
Včeraj in danes: segedin golaž z mleto govedino in polenta, pa še rogljički z lešniki za povrh
brez te tudi negre. Popoldan pa še kakšno![]()
![]()
.
buča
, beva, hvala, začetniška sreča...
.
danes: velika skleda radiča s fižolom in kruh, ni vredno slike ![]()
lp
mzm| mišzmoke je napisal/a: |
danes: velika skleda radiča s fižolom in kruh, ni vredno slike lp mzm |
Sploh nimaš prav, zakaj bi ne bilo vredno slike? Potrudi se mal s kompozicijo in naredi lepo sliko od tistega kaj je. Po tvoje, lepe so slike le tiste, k je velik kos pečenke ali kaj?
Če sem mal žleht, skleda česarkoli manj ali več barvitega ( skombiniraj tako skledo, da paše ), kos kruha, vilice, serviet, prtiček, poln ali pa prazen kozarec, vilica, solnica, mlinček za poper........... en bi lahko iz tega naredil svetovno fotografijo za nobelovo nagrado.......... ona pravi: ni vredno slike. Da te kap!
![]()
![]()
, ežoj, sem mislila, da so slike o kuhi...![]()
lp
mzmKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| malo za hec | johana |
| MOJ vrt | rimljanka |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Poletni svaljki z dimljenim lososom

Polnozrnati metuljčki z zelenjavnim ragujem