Danes pri nas:
cvetačna juha s kruhovimi kockami
džuveč
radič v solati
Danes pri nas:
cvetačna juha s kruhovimi kockami
džuveč
radič v solati

Za naju danes: EXTRA pečene rebrce po mehiško (oba obožujema res zelo zapečene
), riž in pesa ![]()
Danes: sardelice in krompirjeva solata.

danes makaronflajš in mešana zelena solata
Od sobote sem kuhala na drugi lokaciji ![]()
![]()
![]()
![]()
:
- sobota: safalade in paradižnikova solata
- nedelja: alpska juha, pečen krompir s perutkami, popečene bučke in šampinjoni, zelena in kumarična solata, vanilijev puding
- ponedeljek: široki rezanci z gobovo omako iz šampinjonov, malo krompirja in čevapčiči, paradižnikova solata
- torek: alpska juha, rižota, rdeča pesa
- sreda: kuhan kompir, pečene hrenovke, paradižnikova solata
- danes: plošča Donat v zadarski restavraciji
- jutri spet kuhamo doma.
Balenka
Končno sem si vzela čas za Kulinariko. Vidim, da me eni pogrešate. Zelo sem vesela, da se spomnite še name. Jaz sem predala kuhalnico svoji tašči, da nam zdaj ona kuha. Moram reči, da mi je zelo všeč, da pridem iz službe in me toplo kosilo že čaka na mizi. Prav razvajena že postajam. Kuham še ob vikendih, a velikokrat kam gremo in zato so ti kuharski vikendi tudi bolj poredki. Še vedno pa vsa kosila, ki jih pripravim (čeprav jih je zelo malo), objavljam na blogu, čeprav ne pišem več opisov.
Ker imam na vrtu kar nekaj svoje zelenjave, sem začela taščo uvajati v kuhanje zanjo bolj eksotičnih jedi, kot je blitva in koruza. Danes je tako prvič pripravila kremno blitvo in ji je super uspela, pa še vsi jedci so bili zelo zadovoljni.
Lep pozdrav vsem.
mojezlato http://kosilazavsakdan.blogspot.com/
Lepo pozdravljena, Mojezlato, ja te pogrešamo zelo, ampak kaj češ, se stvari v zivljenju spremenijo, ![]()
![]()
za taščo, sedaj grem pa takoj brati tvoj blog, se ze veselim, ze dolgo časa ga nisem, lep pozdrav![]()
Moje zlato, tudi jaz te zelo pogrešam, a kot je rekla Mopsika, stvari se spremenijo. Lepo, da si se oglasila in še naprej uživaj v kuhinji, da ne boš čisto pozabila vrteti kuhalnico!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Danes: zlozenka ali musaka po moje: ![]()
![]()
,
solata, breskve.
Po kosilu naredila 16 velikih ![]()
![]()
![]()
paradiznikovega shranka-čudovitega, mesnatega
volovsko![]()
To je začetek, drugi teden dobim še večjo količino![]()
mopsika
makaroni z jajci in rdeča pesa
čebulkaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| malo za hec | mišzmoke |
| Kaj jutri za kosilo? | gobica1402 |
| MOJ vrt | rimljanka |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Panakota z belo čokolado in penino

Široki rezanci s kuhanim pršutom, mlado špinačo in porovo kremo