Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

Včeraj:

danes: se še ne ve

jutri: ah, kje je že jutri

ežoj

Včeraj: zelenjavna mineštra, kar je bilo pri roki, carski praženec z rozinami in hruškov kompot.

Danes: verjetno pečen krompir v pečici in losos, upam, da zunaj na roštilju, za solato pa kumare z jogurtovim prelivom. Sladica: sadje in/ali sladoled s kokosovim mlekom.

Jutri: taščina filana paprika in pire.

rag_doll

Vanja, upam da se oglasi samo Irenca ali celo Irenčica, če se že mora. Ko smo bili na Kubi, je mimo prihrumel Charlie. Nč fajn, ko čakaš z evakuacijskim načrtom v roki.

barbara9

Danes sem spet "mama hotel" na deci penine za podlago.  Jutri za mojo familijo "ZAČETNICA hotel" - paradižnikova juha (nenormalno zori), puranje roladice s papriko in solata. Za sladico slivova pita z drobljencem od Atine (približek).

Začetnica

Včeraj: zelenjavna rižota, solata

Danes: za kosilo solata (paradižnik, stročji fižol, feta sir, čebula), za večerjo pa pica in rebrca iz krušne peči

Jutri: ker gremo zvečer na fešto, lahko kosilce, verjetno kakšne testenine na hitro, zvečer pa uživancija ob dobrotah izpod peke

Nedelja: ker je napovedana rahla ohladitev, bo pasala kakšna juhica po dolgem času, pa kakšnen zrezek  in solata zraven

matejaoz

PETEK:

Pečeno piščančje bedro (tam nekje...), domača skuta s smetano, mešana solata:

Pozdravček!

včeraj: potočna postru, šobska solata, lubenica

danes: zelenjavno - piščančja rižita, šobska solata

MissLady

Včerajšnjo paradajzovo solato sem popravila zvečer z mesekom z žara, zelenjavnimi prilogami in različnimi solatami. Nič nismo jamrali: uf, kako je vroče!

Balenka

Včeraj spet konserve. Tokrat mešano golaž pa čufte. Zelena solata in kruh.

 

Za danes sem bil včer priden in študiral kako bom šel na plac po ribe in pekel. Pol sem prvo zaspal, nato sem pil kofe in mjaukal tu. Pol je blo že 11.30. Sem hitroooo skočil v trgovino. Kranjska, kruh in 5 jajc kuhanih - za 3. Pa mačka je dobla eno jajce, ni uspela vse pojest. Za večerjo nimam pojma. Sem kupil francosko - spet konserva. Pa keksi. Čokoladni. Pivo pa coca-cola. Kaj morem, če sem odvisen

 

Za jutri pa pojma nimam, edino, če tržnico ob 3 zjutraj odprejo pa grem in kupim. Sem gledal dans v dučanu,da majo od Ledo lignje zmrznjene. Bom verjetno to, odtopil,na 3 minute v vrelo olje. Malo kuhanega kartofla pa bo.

 

Ma nekaj bo že, če ne drugo kruh pa kefir. Nas ne bo dva dni vrag vzel brez kuharije.

 

Multivitamin

multivitamin

Danes: pečen kuskus s jabolki, puding s sadjem, 

breskva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecjohana
MOJ vrtrimljanka
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti