Zavetisce za zivali

smrkolina  

član od: 19.9.2002

sporočila: 378

30. jul 2007 13:51

A se spomnite tistega v Tržiču....??? In kaj je danes, baje bodo (oziroma jo že) tožili državo ne vem že zakaj, zaradi enih psihičnih muk?????? HALO IN KDO BO TO PLAČAL IN ZAKAJ??????? V ZAHVALO, KER TAKO DELAJO??? Ali res ni nikogar, ki bi zakone spremenil? Ja bo tako daleč, da če bo kdo koga ubil (ljudi), bo pa še plačan za to. - legalno mislim, saj o ilegali in mafiji ne bi... LP smrkolina

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

30. jul 2007 16:50

vanjatajnsek je napisal/a:
Ja, seveda - 80m jeklena pletenica je seveda nekaj drugega, kot 2,5 meterska. To varianto dovoljuje tudi zakon.
Kako se reče zakonu, ki to ureja? Bi ga rada prebrala. Sporočilo je spremenil(a) silva dne 30. jul 2007 16:50:30

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

30. jul 2007 19:28

Na enem od forumov na mojpes.net je nekdo na dolgo in široko napisal v detajle - navede so bile mere pesjakov, min dolžino verige,..... ampak tem je ogromno in sedajle ne najdem. Če je pes na verigi, ki je nato na pletenici 80m ima izredno veliko traso gibanja - neprimerno več, kot vsak povodec, pesjak in še predvsem stanovanje. lp, vanjatajnsek Sporočilo je spremenil(a) vanjatajnsek dne 30. jul 2007 19:31:11

Sasenka  

član od: 5.9.2005

sporočila: 252

30. jul 2007 22:55

Mislim, da ti Polona ne bo oddala psa, ki bo na kakršni koli verigi, dolgi ali kratki. Sasenka

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

31. jul 2007 8:43

Škoda, če ga res ne bi. Saj pravim, pri nas mu ne bi nič manjkalo. Težko bi ogradila skoraj 6 ha površine, zato da se pes ne bi potepal... Našega Runota smo skoraj vsaki drugi dan spuščali, da se je razmigal, ampak smo mu obvezno dali nagobčnik (ali je to tudi nehumano?), da se ja ne bi kaj zgodilo (na vasi so majhni otroci, starejši ljudje, manjši psički, ...) Mogoče bom vseeno poskusila. Pregledala sem forum zavetišča Horjul in vidim, da jim tam res ni vseeno za pse. Za vsakega se borijo, da bi mu bilo čim lepše, da bi bil zdrav... Res so neverjetni. Tudi, če bi se odločili, da mi psa ne dajo, ne bi spremenila mnenja o njih. Moram še predebatirat z možem, kaj in kako...

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

1. avg 2007 13:57

Mi sicer nimamo 6 ha zemljišča, pa naš Zeus veselo okoli hodi in to že 7 let, brez da bi nam kdajkoli kam pobegnil. Ko so pa hormoni na delu, pa tudi vemo, kje ga najdemo. Imam izredno neprijetne izkušnje s psi na verigah, še vsak me je napadel, pri nas doma so govorili, da oddajam kak sumljiv vonj. In ni bilo prav nič zabavno. Tako da sem na verige še danes alergična. Na pse pa ne več. Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti