Diplomska naloga - zahvala

smrkolina  

član od: 19.9.2002

sporočila: 378

tema odprta - 30. maj 2007 15:17 | ogledi: 38.452 | odgovori: 16

Pozdravljeni,

končala sem s pisanjem diplomske naloge, manjka mi samo še zahvala. Iskala sem po internetu, toda nič ne najdem.

Prosim vas za pomoč, za kakšne dobre ideje, ne samo tisto suhoparno:

zahvaljujem se za mentorstvo temu in temu

zahvaljujem se za lektoriranje temu in temu

.

.

.

.

.Hvala vam za vaše nasvete.

LP

smrkolina

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

30. maj 2007 15:23

  Tako je zgledala moja zahvala...

 

Zahvala

 

Rada bi se zahvalila svoji mentorici dr......... za strokovno svetovanje, potrpežljivost in spodbudo pri nastajanju diplomskega dela.

 

Hvala tudi tebi ......., ki me sprejemaš tako kot sem.  V vseh mojih vzponih in padcih si verjel vame, me optimistično spodbujal ter mi nesebično pomagal.

 

Iskrena hvala tudi dragima mami in očetu za vso podporo in finančno pomoč pri študiju.

 

Hvala tudi  vsem ostalim, ki ste mi vsa ta leta stali ob strani.

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

30. maj 2007 16:02

Ful lepo.

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

30. maj 2007 17:55

Spet jaz z še enim problemom. Torej, končala sem z urejanjem in sedaj ugotovila da imam 65 strani, v pravilniku pa piše da jih imamo lahko 30 - 40. Kaj mislite? imam pa praktičnega dela, torej moja raziskava je od 30 strani naprej. Teorije je zelo malo, zato ne vem kaj mi bojo sedaj rekli.... Kaj naj naredim, če mi na dnu strani ostane npr: slika 3: blabla bla, na naslednjo stran mi gre pa tabela ali graf. Naj napis premaknem na novo stran h grafu ali pustim tako kot je? Hvala ariella

mientje  

član od: 22.10.2002

sporočila: 30

30. maj 2007 18:13

Po moje ne bo vecjih problemov. Sama sem imela diplomsko s 88 stranmi, kolegica pa s 144, res pa da na nasem faksu ni bilo nobenih posebnih omejitev glede strani (Filozofska fakulteta). Meni je mentor svetoval, da naj dam pri urejanju vsako veliko poglavje na novo strani, kar lepse pride. Plus veliko lepse zgleda, ce je naslov slike in slika oz. tabela, graf na isti strani. Mi smo vedno dali najprej sliko in pod njo njen naslov, tako , da je tudi pri meni prislo, da sem morala vse skupaj prestavljati na novo stran. Vendar so to samo kozmeticno popravki. Glavno je, da je vse ze napisano :)... veliko srece pri zagovoru, M.

smrkolina  

član od: 19.9.2002

sporočila: 378

30. maj 2007 19:25

Mislim, da ne bo hudega, pri nas v navodilih tudi piše toliko % teorije, tolik % sedanjega stanja in toliko % novega (tako naj bi naša diploma izgledala), samo noben ne komplicira zaradi tega, moja lektorica oz. mentorica (je ena in ista) tudi napotke prilagaja bolj diplomski kot navodila, glavna je pisava in razmak vrstic. Jaz imam v diplomski veliko skeniranih dokumentov, tako, da sem tam, kjer je bila na strani ena do tri vrstice teksta, prilogo zmanjšala , drugače pa je stran skoraj prazna in na naslednji strani priloga - navodila mentorice. Je rekla, da je tako bolje, kot da dam priloge zadaj. Vprašaj mentorja pa boš videla kaj ti bo povedal. Glede strani ni nič hudega tudi jaz sem spraševala o tem, pa mi je rekla, da je važna vsebina naloge. Lahko je 30 strani pa zelo dobra, lahko jih je 100 pa komaj kaj razbereš iz naloge. LP smrkolina

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

30. maj 2007 21:15

ZAHVALE Profesorju mag. _________________ se kot prvemu zahvaljujem da me je sprejel pod svoje mentorstvo in me spretno vodil v pravo smer. K tej tematiki diplomske naloge sem pristopila predvsem zaradi mojega predznanja na področju turizma on pa me je podpiral od samega začetka. Zato se mu najlepše zahvaljujem. Posebna zahvala gre družini in prijateljem, ki so me vselej podpirali, ter po potrebi tudi pomagali in svetovali. Zahvalila bi se tudi vsem anketirancem, kateri so pridno odgovarjali na zastavljena vprašanja v anketi. Ne smem pa pozabiti tudi na ________, katera je lektorirala mojo diplomsko nalogo in popravila vse moje ne nalašč storjene napake, ter _____________, sodelavki, katera mi je pomagala pri prevodu iz nemške literature. Najlepša hvala vsem! Pitončica

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

30. maj 2007 21:50

Punce, nočem biti sitna, ampak upam, da je lektorica pregledala tudi vaše zahvale.

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

30. maj 2007 22:22

Moja diploma se pravkar lektorira :) Se zavedam da moja slovenščina ni popolna Pitončica

mslabetka  

član od: 29.1.2003

sporočila: 99

31. maj 2007 8:05

ZAHVALA Želim se zahvaliti moji mentorici spec. -----------------r za vodenje in prijazno pomoč pri izdelavi moje diplomske naloge. Zahvaljujem se tudi vsem v podjetju Jelovica d.d., ki so mi kakorkoli pomagali pri delu. Največja zahvala pa gre mojemu soprogu za moralno podporo v času študija in mojim trem otrokom Špeli, Andreji in Martinu, da sem smela biti spet študentka. lp, tega je že 2 leti, ha,ha MARINKA

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

31. maj 2007 8:54

Ariella, tvoje vprašanje v zvezi s številom strani in strukturo naloge, bi morala zastaviti svojemu mentorju pri diplomi, ne nam. S tem, ko si nekaj napisala, še ne pomeni, da bo diplomska naloga imela točno tak tekst. Zdaj se šele začne popravljanje. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti