Tattoo

daša20  

član od: 27.2.2007

sporočila: 26

tema odprta - 23. maj 2007 20:34 | ogledi: 4.415 | odgovori: 17

Lep pozdrav sem daša prihajam iz žirov in se grem u kratkkem tetovirat zdaj me pa zanima če ma kdo tuki gor kako dobro slikico od sonca ali vrtnice prosim mi pošlite hvala lepa!!!!

daša20

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

23. maj 2007 20:54

Tisti , ki tattoo-je delajo jih imajo na razpolago veliko. ham-njam

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

23. maj 2007 21:07

daša dvadeseta,

a te lahko prepričam, da se ne tetoviraš.  Tatoo te ne bo naredil nič lepšo kot si že. A si predstavljaš ( recimo ) angleško kraljico z vrtnico na riti ( ali kjer koli že, no ona bi verjetno imela leva, pa vseen )? 

ežoj

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

24. maj 2007 13:34

Ežoj, nič jim nea pomaga prepričuvaje. Potle ko že to skoz dajo, jim je pa žal. Jaz sn enkrat mela en bio-tatu na tazadnji, ko sn po štejgah pala. tumpika

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

24. maj 2007 14:05

Daša, v tattoo studiu imajo motivov na izbiro kolikor hočeš. Če si ga res želiš in si v to že dlje časa prepričana (trdno prepričana!), in ne gre le za modno muho, sploh ne pomišljaj. Jaz sem se tetovirala dvakrat.. in mi ni niti malo žal, ker sem vedela, da je to res to kar želim in kar bom nosila na sebi za vedno. Drugače pa imaš lepe motive tudi na internetu - v google vpiši tattoo sun ali pa tattoo rose, lahko najdeš galerije motivov za tattoo, super pa je tudi tattoofinder: http://www.tattoofinder.com/ Veliko sreče z iskanjem, čimmanj bolečin med nastajanjem in čimveč veselja in ponosa ob nošenju tvoje nove osebne slikice ;) s0ncek*

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

24. maj 2007 14:06

Aja tumpika.. nič jim ni žal. Ne vem zakaj govoriš v imenu drugih, saj smo sami čist sposobni za kaj takega. Govori za sebe. s0ncek*

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

24. maj 2007 14:09

Ežoj, kaj pa veš, kaj vse ima dotična kraljica na riti! Ali pa tudi?! Tumpika, bio tatoo - fresh

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

24. maj 2007 14:41

Čao, tale bio tatu je tudi mene zelo nasmejal, moram priznat. No, jst imam očitno tako trdo kožo in dobre kapilare (zaenkrat!), da še nikoli nisem bila plava. Si pa tudi jaz močno želim tatu, že dooolga leta, samo imam dva problema. Nikakor se ne morem odločiti za motiv, ker potem bom to slikco prenašala do konca življenja in res želim, da je to tisto, ta pravo; drugo pa - bolečina! Mislim, zavestno se odločit, da greš prenašat vse tisto drgnjenje in praskanje po koži.... mi že sedaj vroče ratuje... sem enkrat že šla in čakala, potem sem pa slišala tiste strojčke al karkoli že tisto je, sem pa pobegnila. Torej daša, veselo na delo, samo res naj ti slikica nekaj pomeni, ker to je potem forever! Moji kolegici je tisti umetnik, ki jo je tetoviral rekel - sweet pain..... Lep pozdravček, S.

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

24. maj 2007 14:44

Anomis, imaš prav - zvok strojčka je res grozen :) in ne dvomim da lahko marsikoga odvrne. Ampak ko na koncu pogledaš tetovažo, vidiš, da se splača malo stisnit zobke ;) sploh pa niti ni tako hudo.. no, vsaj ne ves čas :D s0ncek*

Nežinka  

član od: 19.7.2006

sporočila: 191

24. maj 2007 15:08

Drage/dragi moji

 

.. tak al tak se začenja poletje, ko se "švica", tak da zdaj si delat tattoo ni pametno!!

 

Neži - ki ima 3 in ji nikakor niti pod razno ni žal niti za enega ;) pa še kak bo kdaj kje! 

If they don"t have chocolate in heaven, I"m not going!

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

24. maj 2007 15:22

Jaz imam dva in mi niti malo ni žal. Planiram narediti še enega... (pa če bi me videli, si ne bi mislili, da jih imam, vidijo se tudi ne, razen poleti, ko sem bolj slečena...).

Moj mož se je začel dobivati z mano, pa ga to ni zanimalo. (mu nisem nikoli nič sugerirala ne za ja ne za ne) Predlani se je nenadoma odločil, da bi ga tudi imel. Pa ga ima čez celo nadlaket, tja do lopatice. Tudi njemu ni žal.

Oba delava v takšnih resnih službah, da jih ne razkazujeva.

 

Meni so tattoji cel žur. Smo pač generacija, ki malo drugače gleda na to, kot starejši. (moja mami si ga je naredila pri 45! letih!)... Tko da...

Jaz tudi drugim ne solim pameti, kaj naj in kaj ne... Kot povsod drugje je tudi tukaj vse v glavi. 

 

p.s. res zdajle zaradi potenja ni najbolj primeren čas, razen če je tattoo na takem predelu, da je boljše da se zrači. (beri gleženj, nart...)...

lidka Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 24. maj 2007 15:28:07

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti