Avtomobili

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

29. maj 2007 0:08

Fiorentina je napisal/a:
Pozdravljeni! Jaz pa sem se odločila, da bom kupila novega Fiat Punta (Grande), ker mi je res všeč, sicer ga bom kupila šele enkrat jeseni (septembra/oktobra), ko zberemo, po predvidevanjih, dovolj dnarčka:) Simona
Zivjo! Nimam izkusenj s tem novim modelom, sva pa z mozem 8 let vozila Punto letnik 1997, sedaj ga pa se naprej vozi moj svak. Na zalsot je v osemdestih letih Fiat prisel na slab glas, ki se ga se sedaj ne more otresti. Seveda ponavadi Fiat prej zarusta kot kaksen nemski avto, je pa res da je sedaj povsod veliko plastike (ta pa ne rusta, pa naj bo D ali I). V primerjavi z VW Polo ali pa Toyota Yaris ima Punto dosti vec prostora (spredaj, za potnike in za prtljago), tale Grande bi pa sploh moral bit se vecji. Srecno voznjo!!! Jerneja USA

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

29. maj 2007 8:23

Priporočam Forda Focusa,smo imeli prejšnji model 5 let-nobenih problemov nikoli-zdaj smo kupili novega Focusa karavana diesel,ni primerjave z meganom-naši sosedi ga imajo,res so veliko na servisu. Lp tejka77

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

29. maj 2007 8:30

Jaz pa priporočam kar AUDI Q7-boste vesele. kuharca37

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

29. maj 2007 8:39

tejka77 je napisal/a:
Priporočam Forda Focusa,smo imeli prejšnji model 5 let-nobenih problemov nikoli-zdaj smo kupili novega Focusa karavana diesel,ni primerjave z meganom-naši sosedi ga imajo,res so veliko na servisu. Lp tejka77
čudno, mi mamo cliota 5 let, pa še nikoli na servisu, ma ne naredimo ravno malo km z njim... matilda

vrtnica  

član od: 22.1.2007

sporočila: 332

29. maj 2007 9:57

Oj. Torej na koncu pridemo do spoznanja, da lahko imaš pač smolo, tako kot pri vsem v življenju tudi pri nakupu novega avtomobila. Ampak ko hodiš od ene do druge avto hiše ti logično vsi predstavijo avto v najlepši luči. Ampak še vedno velja pravilo glavo gor in ponosno naprej. Upam, da bo z mojim vse vredu in, da ne bo eden od stotih oz. kolikih pač pri katerem so možne pogostejše težave. Sicer pa bolj ko se bliža datum prevzema avta je vedno manj veselja in vedno več vznemirjenja. Upam, da bo to vznemirjenje potem nadomestilo veselje do avta, ki mi ne bo povzročal težav in bova skupaj prevozila veliko lepih in srečnih kilometrov. Uživajte. Pa še kakšen komentar prosim. vrtnica

-goga-  

član od: 16.8.2005

sporočila: 154

29. maj 2007 9:59

Ni važna znamka in model. Lahko je "zanič" cela serija avtomobilov, ker določen del ni brezhiben. To pa je stvar dobaviteljev in ne samega proizvajalca, ki model avtomobila samo sestavlja in delov sam ne proizvaja, razen karoserije. Se pa to dogaja pri vseh znamkah. Možev nečak je imel Audija A4. Dve leti je bil več na sersvisu kot doma, dokler se ga ni "rešil". Ostal je grenak priokus, kar pa seveda ne pomeni,da so zdaj pa vsi Audiji zanič. Vska znamka, vsak model ima svoje pomanjkljivosti. Če nič drugega, nam pa karoserija ni všeč, ali pa je predrag... Sto ljudi, sto okusov! gogy

vrtnica  

član od: 22.1.2007

sporočila: 332

29. maj 2007 10:13

Goga se popolnoma strinjam s tabo. vrtnica

bina  

član od: 13.12.2002

sporočila: 186

29. maj 2007 13:57

Kuharca 37- jaz bi ti rekla da se postavi na realna tla. Nimamo vsi toliko pod palcem, tukaj je tema o ekonomičnih in cenovno dostopnih avtomobilih. Mi imamo že četrto opel astro karavan in razen rednih vzdrževanj nimamo dodatnih stroškov. lp

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

29. maj 2007 16:23

Mi pa se odločamomed Renaultovim Scenikom in Oplovo Zafiro.Zanima me ,če kateri član Kul Slovenije vozi omenjena avtomobila in kako ste zadovoljni z njim.Do sedaj smo imeli 13 let staro opel vektro in bili z njo maksimalno zadovoljni. kalcicl

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti