Kumarice dominica

begonija  

član od: 12.5.2006

sporočila: 44

tema odprta - 10. maj 2007 7:18 | ogledi: 3.434 | odgovori: 4

Pozdravljeni!

Pred kratkim sem preko vrtnarije Kurbus, preko interneta kupila semena kumaric- velikank, ampak so me zelo razočarali. V paketku je bilo 5 semen, od tega sta bili dve polomljeni ostale tri pa sploh niso vzklile, čeprav so navadne kumare ki sem jih posejala za njimi že zdavnaj zunaj.

Ta semena in sadike prodaja podjetje KIEPENKERL, imajo jih tudi v merkurju, samo teh kumar ne. V trgovini se tem kumaricam reče (Holandske kumare). So pa zelo dolge, brez semen.

Ali mogoče ve katera, če imajo kje drugje te sadike?

begonija

CARLY  

član od: 13.9.2005

sporočila: 136

10. maj 2007 13:22

Če bi bila na tvojem mestu bi jih reklamirala pa naj ti pošljejo druge. CARLY

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

10. maj 2007 18:53

Pokliči jih po telefonu injim bol naglas povej, kaj so ti poslali. Mogoče ti bo malo odleglo.

lp

Matjaž

begonija  

član od: 12.5.2006

sporočila: 44

13. maj 2007 16:06

Ja saj sem jim poslala sporočilo, pa so rekli da se opravičujejo itd... in da je bila reklamacija možna v 15 dneh , jaz pa sem bila pšrepozna. begonija

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

13. maj 2007 16:57

V 15 dneh je mogoče reklamirati oz. brez utemeljitve zavrniti pošiljko, naročeno preko kataloga, interneta.

Skrito napako je mogoče reklamirati v 6 mesecih. Pisno zahtevajte denar nazaj ( napišite številko vašega računa za vračilo denarja), napišite rok 8 dni od prejema pisma,  pa napišite, da jih boste sicer prijavili Uradu za pravice potrošnikov. In to res naredite, če denarja ne bo pravi čas.

Najbrž ni potrebno, da napišem, da pošljete pismo priporočeno?

Frina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti