Birma

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

4. okt 2008 17:51

No mi smo imeli birmo 2leti nazaj.Birmali smo hčero in sina oba v svečanih oblačilih,sin v drap obleki,srajci in s kravato.Hčera pa v dolgi zelo svečani obleki. Oboje smo takrat kupili v trgovini American.Ta je danes mislim ,da še v BTC v Ljubljani.Oba sta si jo izbrala sama,tako,da s tem nismo imeli težav.Je pa bilo takrat v Celju večino birmancev oblečenih tako.Meni se to zdi še najlepše.Ker tak dogodek pa se že mora razlikovat od vsakdanjosti kriznana

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

4. okt 2008 19:36

In potem gre otrok isto leto še na valeto, pa rabi še eno garderobo, pa uniformo za godbo na pihala, in starše kmalu kap zadene, govorim s finančnega vidika samo za oblačila, kaj šele vse drugo, akr paše zraven birme. To se je zgodilo moji prijateljici.

Loni Makaroni

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

4. okt 2008 20:12

Najbolj grozno mi je gledati deklice pri birmi, ki so oblečene, sfrizirane in nališpane, kot bi jih imele najmanj 30 (let)

Tanja

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

4. okt 2008 20:16

Jaz pa mislim, da je smisel birme povsem drugje, ne v zunanjem videzu. Saj se da biti lepo urejen, ne da starši zapravijo celo premoženje. tulka

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

4. okt 2008 22:07

Saj imaš lahko svečano obleko tudi poceni. Sej ni treba kupiti ne vem kako drage. Sama sem imela na birmi in na valeti isto...je blo primerno za obe priložnosti in sem na to pazila ko sm to kupovala. evagirl

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti