Šolanje ob delu

krizanka22  

član od: 1.10.2005

sporočila: 86

tema odprta - 5. maj 2007 18:56 | ogledi: 4.838 | odgovori: 14

Iščem informacijo o tem, če obstaja kakšna šola ob delu, ki ima predavanja ob koncu tedna. Veliko sem že iskala po internetu, vendar nisem zasledila nobenega podatka 8na vseh šolah so predavanja med tednom v popoldanskih urah).Sem pa iz Kranja.

mina20  

član od: 19.4.2007

sporočila: 389

5. maj 2007 19:42

To je pa bolj težko. Jaz sem izredna študentka. Študiram ob del. Na začetku sem imela predavanja ob petkih in sobotah, nato četrtkih in petkih, sedaj že ob torkih. Mislim da točnih podatkov o tem, kdaj v tednu so predavanja ne boš dobila nikjer, ker se urnik menjava glede na to kdaj so profesorji prosti. So pa drugače vsa predavanja v popoldanskem času (od 16h naprej - tudi v Kranju). mina20

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

5. maj 2007 20:34

Kaj pa visoka upravna? Moja sestra hodi tja, pa se nekako vozi v petek in soboto. Ne vem sicer, če imajo še kak drugi dan...mogoče "šprica"...

Kakšno smer pa si si zamislila? Za kakšno izobrazbo se zanimaš? Kaj pa študij preko interneta? Poglej na spletno stran www.doba.si , tam jaz zaključujem študij in še ti lahko kakšno informacijo posredujem, če želiš.

titta

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

5. maj 2007 21:03

Če te zanima izredni študij, so skoraj vsi ob vikendih, od četrtka do sobote, poglej na spletni strani MB univerze-se mi zdi, da so malo bolj prilagodljivi od LJ univerze. Če te zanima srednja šola/prekvalifikacija, poglej na strani Ljudske univerze-v zadnjem času so precej razširili svoje programe, morda je tudi v Kranju kaj podobnega. Sashika

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

5. maj 2007 23:04

Nekaj naslovov šol:

Doba Maribor; www.doba.si

Ekonomska šola Novo mesto; www.esnm-visja-si

Višja šola za gostinstvo in turizem Bled; www.vgs-bled.si

Abitura d.o.o.Celje, Lava 7, tel. 03/428-55-36

B2 d.o.o. Ljubljana in Maribor

CPU GZS Center za poslovno usposabljanje; www.cpu.si

Gea Colege d.o.o.; Ljubljana, Piran, Ptuj; tel. 01/58-81-344, 02/74-92-158, 05/67-10-257

Hera, višja strokovna šola, Ljubljana; www.iz-hera.si

Zavod IRC, Ljubljana; www.zavod-irc.si

Much izobraževanje d.o.o. Ljubljana; www.muchv.si

Lampret Consulting d.o.o. Nova Gorica; www.lampret-consulting.si

 

to je nekaj šol in predlogov. Poglej še na njihove spletne strani. Morda je kje kaj užitnega.

titta

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

5. maj 2007 23:09

Jaz študiram na višji šoli za poslovnega sekretarja. Predavanja so pon in sreda ali tor. in čet. od 16.30 do 19.30. V razredu nas je 70 in od tega jih je 60 redno zaposlenih in starejših od 30 let, ostalih 10 nas je pa mlajših od 20 do 30 let in delamo preko študentskega servisa. Več o šoli www.leila.si lp Pitončica

lucijana  

član od: 4.2.2006

sporočila: 284

6. maj 2007 8:33

kaj pa fakulteta za upravo? jaz študiram izredno visokošolski študij uprava pa je zelo zelo pisan na kožo kot študij ob delu, vsaj pri meni mislim da samo dva sošolca ne delata ostali pa vsi ali so redno zaposleni ali pa delamo preko študenta. predavanja so ob vikendih-nap. 1-2 zaporedna vikenda. to pomeni petek popoldne in soboto dopoldne, zelooo redko še kak četrtek. predvanja so recimo enkrat na mesec. lucijana

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

6. maj 2007 9:44

Uprava je v Kranju, kajne lucijana? Nisem sigurna, zato sprašujem. titta

lucijana  

član od: 4.2.2006

sporočila: 284

6. maj 2007 12:53

ej ne vem kje vse majo, pač majo študijske centre okoli po sloveniji posejane, jaz imam predavanja v mojem kraju in kadar imam predavanja mi je šola kjer mam predavajo bližja kot služba. http://www.fu.uni-lj.si/ lucijana

CARLY  

član od: 13.9.2005

sporočila: 136

7. maj 2007 11:25

Jest sem izredno študirala na fakulteti za management Koper in sicer v Škofji Loki in sem imela vsa štiri leta predavanja ob petkih popoldan in sobotah zjutraj. Pomoje je še vedno večino predavanj v takem terminu. V lanskem letu sem zasledila, da so celo ob petkih premaknili uro na pol peto ker nekateri niso mogli priti do štirih. Poglej na njihovi spletni strani če te zanima ta smer ( www2.fm-kp.si ). Lp CARLY

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti