Tudi k nam prihaja c&a

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

3. maj 2007 12:30

Upam, da bodo imeli tudi večje številke. V avstriji jih namreč imajo in vedno se kaj najde tudi za nas bolj popolnjene.Če pa ne bo nič, pa bomo ražali nazaj k severnim sosedom. Meni je tako enako daleč Maribor kot Avstrija. Kyara

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

3. maj 2007 12:31

V C&A imaji blagovno znamko Jesica,za zelo močne,se mizdi da krepko čez številko 50 in to zelo lepe reči,ne samo črne žakeljne. lp goga

Abeta  

član od: 24.2.2005

sporočila: 43

3. maj 2007 12:34

Super res. Čim več zapravljat. . . . bistvo našega življenja Služba --> trgovski center --> spat --> Služba --> trgovski center --> spat -->Služba --> trgovski center --> spat -->Služba --> trgovski center --> spat -->Služba --> trgovski center --> spat -->Služba --> trgovski center --> spat -->Služba --> trgovski center --> spat -->Služba --> trgovski center --> spat -->...... kull a??, aja pa vmes še vsak dan kosilo skuhat .. skuhat .. skuhat .. Abeta

Abeta  

član od: 24.2.2005

sporočila: 43

3. maj 2007 12:34

PS: sori mal sem slabe volje danes + take stvari me vedno znova zjezajo . . Abeta

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

3. maj 2007 13:03

Gogad, obleke blagovne znamke Jessica so namenjene za športno elegantne ženske. Imajo obleke (stajce, hlače, krila) od št. 36, pa vse tja do čez št. 50. Vseh barv in krojev. Blagovna znamka Clockhouse pa je modna znamka, ki je namenjena bolj mladim ženskam, oz. mladim po duši, ki se rade oblečejo modno in mogoče tudi malo bolj drzno. Mijan

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

3. maj 2007 13:47

Abeta, saj mi tu na KUlslo smo "rame za plakanje", tako da se kar izkašljaj.

Sicer pa - iz službe grem prej domov, pa ne kuhat, ampak samo jest, ker skuhajo drugi, pa potem nakupvat. Je treba biti tudi oblečen in obut, kaj praviš? No, pa čas za prijatelje si je treba vzet, tam nekje na poti iz trgovskega centra proti domu recimo, tako da v svoje puščice dodaj še kaj drugega...

 

Sicer pa jeza škodi lepoti. Ampak tudi drži, da je danes en res tak čudem dan...

 

Lepo bodi, mamamia

mamamia

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

3. maj 2007 14:02

abeta, če se bolje počutiš, naj ti bo. Smo pa tule vajeni bolj prijaznih komentarjev.

In - če se pogovarjamo o trgovinah, še ne pomeni, da hodimo vanje non-stop. Saj rabno zato, da nam ni treba brez potrebe po trgovinah iskati, se podučimo tule.

Mamamia, tisto o prijateljih drži, tudi preeko tele spletne strani smo se mnogi našli in postali vsaj dobroi zanaci, če že ne prijatelji.

 

rimljanka

neznan uporabnik

3. maj 2007 15:20

ena je omenila v tejle temi da ta trgovina prihaja tudi v celje, me pa zanima kje bo ta trgovina in če mogoče ve kdo kdaj? lp lovebeyba

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

3. maj 2007 16:07

Mene pa zanima, kje kupujete oblačila za močnejše? Jaz ponavadi v Avstriji v Adlerju, no, bom šla zdaj še v C&A pogledat. Še kakšna ideja, da ne bomo vse enake?? JasnaV

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

3. maj 2007 17:51

Ja abeta, verjetno so tudi taki med nami....oziroma verjetno vsi na poti iz službe kdaj pa kdaj zavijemo v nakupovalni center, če nam je že postavljen na pot - vsaj zase pa zagotovo vem, da tega ne počenjam iz dneva v dan, saj sem trgovine sita in mi sega čez glavo ... kaj čmo smola, da nekateri tudi v trgovini delamo...

Imam pa verjetno veliko srečo, da moram sicer skuhat sama ali pa to naredi mož in da se vsaj trije člani družine od štirih vsak dan skupaj vsedemo za mizo, predebatiramo kako in kaj je bilo v šoli,  si razdelimo zadolžitve in se včasih ob tem tudi skregamo in vsake toliko fanta prijavita, da bi bil čas za kakšno novo cunjo - te nakupe že kar nekaj časa opravljata sama in rada si kupita stvari, ki so modne, solidne kakovosti in seveda ne predrage. In od kar se sprehajam po kulinariki sem dobila že marsikakšen koristen napotek in informacija o prihodu C&A me je vsekakor zelo razveselila.

 

Tako da - hvala vsem za dobrodošle in uporabne informacije 

rrr

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti