domov › foto albumi › foto album: KR-NEKI, da ne pozabim
včasih ujamem kakšen motiv, za katerega pravim:to so pa biserčki na moji ogrlici.....
Več albumov člana: babka1951
Mal raziskujem, pa sem našla en odprt album iz leta 2012, ki ga sploh še odposlala nisem, hahaha....ga bom pa tu na novi kulinariki nadaljevala. Pa sem res ena velika smotka
Število mnenj: 1, prikazujem mnenja od 1 do 1
Špinačna solata z rukolo, jagodami, oreščki, feto in sladkim balzamičnim prelivom
Čokoladni eklerji