Regrad

Marinka  

član od: 3.9.2001

sporočila: 123

26. mar 2002 16:05

Kaj se da narediti iz regrada poglejte na stran gostilne Kukelj. Verjetno boste dobili še veliko več idej. Marinka

Riko  

član od: 30.8.2001

sporočila: 275

26. mar 2002 18:29

Okusi so pač različni, pa dober tek, Matjaž! Lp! Riko

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1689

26. mar 2002 18:49

Halo! Tudi jaz sem ravno bila na straneh gostilne pri kuklju in pocedile so se mi sline. Dobro je pa tudi to da so na tej strani še trije regradovi recepri. Mljask!! LP Saša

sycia  

član od: 4.12.2001

sporočila: 139

26. mar 2002 21:01

Simona, olje in voda (kis) se ne mesata najboljse, se posebej, ce je mascoba vroca, najbrz gre za to. (saj vedno pravijo, da ne smes gasiti z vodo, ce se je vzgalo olje) Ne vem, mogoce bi ne bil okus kaj veliko drugacen, ce bi najprej polila po regradu mascobo in kasneje tudi kis, ko se mascoba malo ohladi. Ne bi vedla, mogoce je za poskusit. LP Sycia

neznan uporabnik

27. mar 2002 7:01

Sicya, tudi to je že preizkušena praksa, toda vroča maščoba naredi regrat tak - nič več dober, uničen, oparjen. In potem to ni to. Moja mama vedno dela tako, kot si ti rekla, ma je ničvredno. Jaz pa želim regrat še vedno čvrst, le malce "ogret z maščobo". Razmišljala sem, da bi najprej dala v skledo samo fižol, nanj bi vlila vročo maščobo, nato kis, nato bi šele dodala regrat, toda se mi zdi, da bo fižol vsrkal preveč zabele, ma bom vseeno poskusila. larisa

tanjatominec  

član od: 8.10.2001

sporočila: 149

27. mar 2002 8:02

Meni pa štedilnika ni potrebno čistiti, temu se izognem tako, da precvrto slanino ali ocvirke zlijem na očiščen redič, ki ga takoj za tem okisam. Tanja tanja tominec

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti