Dormeo-nujno!

matisa  

član od: 22.9.2004

sporočila: 92

tema odprta - 6. apr 2007 8:08 | ogledi: 6.380 | odgovori: 7

Pozdravljeni!

Prosila bi za obrazložitev in predvsem kaj naj naredim ker mi je začel moj DORMEO na spodnji strani plesnet. Naj povem, da je moja soba suha, jogi leži na latofleksih, pod posteljo ni nič - torej je dovolj zračno.

Kaj se potem dogaja? Jogi imam v sobi že dve leti. Včeraj, ko sem spet zračila jogije, pa me je skoraj kap, ko sem ga dvignila in zagledala plesen.

A mi ve kdo svetovat, zakaj se je to zgodilo in predvsem kaj naj naredim? Imam pravico jogi vrnit, zahtevat novega? Jogi je bil sicer kupljen v Šparu.

Lepo prosim, če mi ve katera/-i svetovat kaj naj naredim in če je imela še katera/-i s tem težave.

Hvala za vaš vsak odgovor.

Matisa

matisa

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

6. apr 2007 8:34

Glej jaz bi ga reklamirala. Enkrat sem ga in so mi ga brez vprašanj prišli zamenjat.

Napiši reklamacijo na Dormeo.

biba

Ava  

član od: 28.3.2006

sporočila: 283

6. apr 2007 8:36

Predlagam, da na naslov dormeo@stud-moderna.si pošlješ vprašanje in obrazložiš tako, kot si tule. Dormeo ima garancijo 12 let. Sama sem imela tudi težave z ležiščem, je prišel predstavnik zadevo pogledat in zamenjali so mi ležišči brez problema. Pa telefonsko napiši, da te pokličejo glede časa obiska.

Pozdrav  

Ava

Winnie  

član od: 14.12.2006

sporočila: 116

6. apr 2007 10:31

Pozdravljena matisa, jaz imam isti problem kot ti in ne vem kaj naj naredim. Ravno tako ga imam na letvicah, ki sem jih kupila poleg dormea. Kar plesni.Pa javi kaj, če izveš kaj novega. lp Winnie

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

6. apr 2007 10:42

Dekleta, čim prej jih kontaktirajte, kajti dolgotrajna izpostavljenost plesni lahko povzroči astmo ali še kakšna resnejša obolenja dihalnega sistema. Sploh pa če spite na njej, tudi če je na spodnji strani.

matisa  

član od: 22.9.2004

sporočila: 92

6. apr 2007 11:17

Winnie živjo! Jaz sem jim že napisala mejl... in so me že poklicali. Sicer mi nekaj komplicirajo okrog računa, ki ga moram še najt, ampak se ne mislim dat, ker so edini, ki ga v Sloveniji prodajajo, direktno ali preko posrednika. Moj nasvet: reklamiraj na zgornji elektronski naslov in sicer takoj. To kar je Galyka napisala je čista resnica. In da jogi začne plesnet, v mojem primeru po dobrih dveh letih je pa bizarno. Ni tako poceni, da bi se to smelo dogajat. V naši hiši je to edini jogi na katerem se to dogaja, zatorej je s tem jogijem nekaj fejst narobe. In ne pozabi zapisat svoje podatke in telefonsko številko ter da te pokličejo kar najhitreje. lp matisa

tejci38  

član od: 29.12.2005

sporočila: 12

11. apr 2007 12:22

Imam 4 jogiije Dormeo doma. DO danes tega nisem opazila. Moram nujno pogledat. Sicer pa ko kupiš DORMEO ti dajo papirje in garancijo ki mislim je zelo dolga mislim da 5 let... Lep dan tejci38

onaon  

član od: 21.6.2010

sporočila: 72

28. jul 2010 12:34

tudi naš nekaj mesecev star jogi je začel plesnet, čeprav je na letvicah in v suhem prostoru, kako ste predhodnice to rešile? onaon

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti