Danes sem se nakidala za celo leto.
Ampak sem uživala.
Malce me bolijo mišice še od včerajšnjega kidanja, počutje je pa super.
Ker ni bilo snega za novo leto, smo se sprijatelji dogovorili, da si ga danes ponovimo.
Narezek je pripravljen, vino ohlajeno.
Srečno 2010
syu
Sneg!! veliko snega!!!!
O, syo, jaz sem pa danes popoldne fantazirala, da bi ponovili božično večerjo
Pa so me moji samo debelo gledali!
Mislim da se snega veselim jaz še celo bolj kot otroci! Še pol urice, pa grem s psom na dooolg večerni sprehod v to zimsko pravljico! Juuuuheeeeeej!!!
Noa
Tole ni sneg, niti dež, z neba pada led!!! (Celje)
Barbra
| anitram1 je napisal/a: |
| sem pa slišala da obstajajo tudi snežne nogavice, ali jih katera pozna, oziroma jih je sprobala? anitram1 |
http://www.slovreme.net/video_youtube/Autosock/b1pg99Z5CK4 tole sem danes že dvakrat videla kot reklamo na tv. sprobala jih pa še nisem.
http://www.autosock.com/?aid=9049482&country=9077324 tle boš pa več stvari izvedela
lp
cervus ![]()
syu, ni lepo, ampak ti zavidam. Lepo praznujte!
Smo ponovili božičnonovoletno praznovanje.
Srečno 2010!
A je kdo že delal snežene može? Mi ga bomo takoj, ko neha snežiti, sem našla ene par premogov za knofe, piskra za klobuk pa nobenega
Bo pa slamnik ravno tako dober, sploh če sonce pripali iznenada (Lučka Kajfež Bogataj press)
japaja
Ooo ... Pri nas na primorskem pa deežžž ...
Volkica
pri nas na kozjanskem pa od včeraj dež,ledeni dež.se bo sneg čisto stopil.žalostno.
njofra
Na Koroškem ga imamo najmanj 30 cm,pa še ga obljubljajo!
Pozdrav
receptorPri nas, na Notranjskem, je pred kratkim spet začelo mesti ... Zunaj imamo slabega pol metra snega
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
