Ravnokar mi je telefonirala prijateljica iz Planine pri Rakeku. Sinoči sva se po dolgem času dobili na večerji v Ljubljani, okoli 22h sva šli domov, jaz k sreči lahko peš (bila sem samo mokra do kolen), ona pa z avtom po avtocesti, malo pred izvozom Unec se je ustavilo, tovornjak se je postavil počez in prebila je 5 ur na cesti!!!
teta torta
Sneg!! veliko snega!!!!
Pred dvema mesecema bi bila te idile vesela, zdaj mi je pa žal za vsa drevesa, ki so že šla v cvet.
Uboge marelice, mama jih je prekrila, vsaj tiste ta male.
Loni Makaroni 
To ti je uživancija.

Prav lepo je, res, da malo pozno.
katti
Jooooj, kako rada bi se veselila s tistimi, ki imate radi sneg. Pa se kar ne morem. V LJ. zdajle še kar sneži in čista groza me je kako bom prišla domov. Vsa ta groza pa le zaradi tega, ker si pri hoji pomagam z berglo (štor je štor) in moram bit presneto pazljiva, da ne pogrnem. Danes zjutraj sem imela veliko srečo in svojo rit pripeljala skoraj do vhoda v službo v svakovem avtu, za domov pa...
.
Saj, ko bom prišla domov in videla rdeča noska mojih dveh cukrov, ko se mečeta po snegu, bom na tole grozo pozabila in se bom snega veselila 
.
Lp, Asja
Asja tudi jaz ne maram snega in se ga nič ne veselim. Ampak tokrat me nič ne moti, ker sem itak doma na porodniški, drugo leto bom pa
spolh, ker smo doma v taki "divjini".
jade
Pri n as pa sonček sije in snegec kopni - upam, da bo čimprej po njem
, saj če ga doslej ni bilo, ga tudi sedaj ne potrebujemo več
rrr
V Ljubljani sneži z nezmanjšano hitrostjo.
In moji nageljčki, ki so že tako lepo cveteli, so se uklonili pod težo mokrega snega.![]()
Dost mam. Hočem sonček.
Julija Sporočilo je spremenil(a) Julya dne 20. mar 2007 12:26:55 Ha ha ha. Na Dolenjskem je nehalo snežiti in se počasi jasni. Malo je tudi sonček pokukal.
alexis
tudi na ptuju še kar sneži pa od polnoči smo bili brez elektrike.
nektarina
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
