Pri nas imamo kar nekaj cm snega to je na Muljavi. Kako je kaj pri vas?? Ne morem verjeti da je sneg. Še včeraj sem planirala kako bom drug teden oblekla krilo za v šolo zdaj pa tole. A je to normalno??
tamalaursa
Pri nas imamo kar nekaj cm snega to je na Muljavi. Kako je kaj pri vas?? Ne morem verjeti da je sneg. Še včeraj sem planirala kako bom drug teden oblekla krilo za v šolo zdaj pa tole. A je to normalno??
tamalaursa
Logatec,močno sneži.
SINEJAKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.