Bana ki potegne iz nog kislino

Lucijica  

član od: 21.3.2004

sporočila: 110

14. mar 2007 21:03

Te banjice prodaja Amway.

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

14. mar 2007 22:57

hahaha Proxima...vsa čast! jessy6

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

15. mar 2007 0:21

Drejček, greva midva v kooperacijo, pa narediva eno tako mašinco, kisline so itak najin foh! Pa če službe ne bo, nama nič mar, midva mava biznis! Atina

mestnac2  

član od: 22.11.2005

sporočila: 129

15. mar 2007 7:40

Vanjatajnšek! Ta aparat poznam osebno zelo dobro in lahko garantiram, da tudi zelo dobro deluje. Ne stane toliko, kot je napisano, niti terepije z njim niso več tako drage. Aparat preprosto razstruplja telo, na spletnih straneh o aqva detoxu si lahko to tudi preberete. Če vas še kaj zanima o tem aparatu, mi napišite na ZP. Lep pozdrav! mestnac2

giorgio401  

član od: 5.10.2006

sporočila: 120

15. mar 2007 8:20

drejcek je napisal/a:
Bana ki potegne iz nog kislino?? kakšna nova pogruntavščina je pa zopet to? pa kako bi slana voda potegnila kislino iz telesa??? kot kemijsko izobraženemu mi tole nekak ne gre ukup, pa če še tolko napenjam možgane ... Lep pozdrav Drejček
Drejcek..a nisi se bral tisto zgodbo.......Aladin in..... se moram smejat tvojem simpaticnem odgovoru...hehe laurapazzini

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

15. mar 2007 8:40

Dopuščam možnost, da je kolegica mislila na kristale sečne kisline, ki se nabirajo v sklepih (ponavadi na stopalih), tako da pride do purinskega vnetja ali protina. A si to mislila? Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

15. mar 2007 10:24

 

Je kdo že videl suhega proizvajalca tablet za hujšanje, jasnovidca, ki je zadel na lotu in povsem zdravega trgovca s takimi aparati?

Hvala bogu, da so na Kulslo ljudje različnih profilov in hitro kaj uporabnega  namignejo nam, ki imamo pač neka druga znanja (Drejček, lepo, da te imamo tu med nami, pa ebei, Rimljanka, ki o koži res ne moreš imeti kaj veliko pojma, kajne, glede na delo, ki ga opravljaš....)

 

Sem doživela na predstavitvi ene neponovljive in enkratne posode, kakšen čudež da se dogaja, ko njihovo posodo pokriješ z njihovo pokrovko....o čudežu bi lahko govorili moji mami, toda predstavljalec je imel smolo, ker je moj oče "čisti" naravoslovec in oblada fiziko, kemijo in še kakšno naravoslovno vedo v nulo. Pa je malce naivno spraševal promotorja o kapljanju, kroženju zraka v posodi itd....in smo si bioi hitro na jasnem, da ne gre za noben čudeš ampak nekaj osnovnih zakonitosti, ki veljajo za vse pokrite posode.

 

Tako da tudi takšne naprave, ki razstrupljajo telo  na tak način, delujejo po nekih čisto obče veljavnih zakonitostih, v njihovo čudežno moč pa verjamejo tisti, ki teh zakonitosti ne poznajo. Sicer pa verjamem, da če verjameš, da ti pomaga, ti morda res pomaga, ampak potem gre bolj za dogajanje v glavi kot pa za zastrupljen organizem. Seveda je takšno moje osebno prepričanje, kdo drug je prepričan drugače. Meni je prav.

 

Mamamia

mamamia

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

15. mar 2007 12:15

Mamamia, se popolnoma strinjam s teboj. Mene  prepričajo tisti prodajalci, ki mi zadevo predstavijo naravoslovno, da  vsaj približno razumem delovanje. "Čudežne" stvari pa le takrat, ko jih pohvalijo iz prakse in ko domnevam, da prodajalec ni zmožen razumeti in posredovati sicer popolnoma razložljivega postopka.  Pri kakšnih poceni stvareh se pa včasih odločim za nakup preprosto iz čiste radovednosti.

 

 

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti