Apartma na korčuli ali hvaru - iščem

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

13. mar 2007 15:10

Odprla sem spodnji link - nikar vas naj ne zavedeta prvi dve ponudbi - Pupnatska luka na Korčuli. Nam se je zdelo sanjsko, dokler si je nismo šli pogledat v živo. Gužva na plaži, sanitarij nikjer, zanikrn bistro, ena od dveh mak. cest, ki vodita navzdol do bližine palže ( cca 50 m stran) pa je taka, da si misliš, da boš dele od avta v rukzaku odnesl nazaj na breg. Druga je odtenek boljša. Gozdna cesta na Jelovici je verjetno boljša. Za ostale ponudbe ne vem, tu pa smo se skoraj odločili za - hvalabogu -samo skoraj. lp Robida

lili A.  

član od: 11.4.2006

sporočila: 218

12. apr 2007 12:42

Joan, z možem sva bila pred dvemi leti v mestecu Brna na Korčuli konec avgusta in začetek septembra. Ker je bilo tako malo ljudi, sva imela svojo "zasebno plažo". Imela sva se zelo lepo. Bila sva pri zakoncema Anteju in Mariji, ki oddajata več apartmajev (tudi za dve osebi). Vsi apartmaji imajo kopalnico. Nekateri imajo tudi svojo teraso. Naš je imel tudi klimo. V Brnu je hotel, picerija, nekaj restavracij, kafetarij, trgovina, turistični biro. Plusi: hiša stoji ob obali, s terase pogled na zaliv, kristalno čista voda, plaža raznovrstna, prijazna vendar nevsiljiva lastnika, nizka cena (ne spomnim se, koliko sva plačala), izredno mirno mestece, na kopanje sva šla kar v kopalkah. Minusi: cesta do mesteca je na nekaterih predelih prepadna, apartmaji so opremljeni bolj po domače (to naju sploh ni motilo), vendar imajo vse, kar potrebuješ (štedilnik, posoda, ..) in je čisto. Največji minus: ne daleč stran je lokalček, kjer se je zbirala mladina in so žurali pozno v noč. Glede na to, da je to motilo tudi domačine so morda v zvezi s tem kaj ukrenili. Ne vem. Če te še kaj zanima, mi pošlji ZS. Še vedno imam njun telefon, ker sva hotela to ponoviti. Lp Lili lili A.

ANŽA  

član od: 20.11.2006

sporočila: 45

9. feb 2008 18:34

Več ljudi, več izkušenj. Morda ima kdo na kulinariki dobre izkušnje z apartmaji na Rabu ali Malem Lošinju? Če imate mi povejte kakšen naslov. Rabim 2 apartmaja za dve družini s 4 osebami, da sta skupaj in blizu morja in s spremljivo ceno. Saj vem da je na netu polno oglasov, ampak jaz bi rajši mnenje vas, ki ste tam že bili. Lahko mi odgovor pošljete na zs. lepo se mejte ANŽA

Joan  

član od: 12.12.2006

sporočila: 153

9. feb 2008 19:24

Madona, glih gledam, s katerega naftalina je prilezla moja tema... Joan

marjeta10  

član od: 5.6.2007

sporočila: 313

9. feb 2008 20:43

Tudi meni bi vaše izkušnje prišle prav,tudi jaz rabim dva apartmaja po sprejemljivi ceni ,da sta skupaj ,za dve družini po 4 člani!Vem,da je še zgodaj ,ampak takrat ko rabiš ,je pa pozno!Anža ,upam ,da ne zameriš,ker tudi jaz sprašujem tako kot ti,bi pač radi imeli družbo na morju ,je pa prijetno ,če ima vsaka družina svoj apartma! Prosim tudi meni na zs,da ne bo reklame!Pa brez zamere in lep vikend! lp marjeta10

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

9. feb 2008 22:24

Joan, in kje si lani dopustovala - če ni skrivnost? Mogoče imaš letos ti zanimive predloge?

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

10. feb 2008 8:29

Pred leti smo bili dvakrat zaporedoma v vasi Milna na Hvaru in sicer pri Tudorjih, Ivani in Dinku. Saj v Milni se skoraj vsi pišejo Tudor, tudi znani žogobrc ima tam hiško. Takrat so celo še ponujali polpenzion, zato se splača tudi po njem še povprašati. Dinko je kuhar, ki včasih gostuje v nesezoni po Slo, ko prirejajo dneve dalmatinske kuhinje. Apartmaje imata sigurno še, vsak ima balkon ali teraso. Eni tudi klimo. Morje je zraven, dostop z avtom do apartmaja tudi. Poleg hrane me je navdušil tudi odnos lastnikov. Ni minila večerja, ko sta do vsake mize gostov prišla, povprašala, če nam je všeč hrana, zraven sta spila z nami pol kozarčka vina ali takratkega, če se imamo lepo, kaj bi drugi dan jedli, kako je v Slo., skratka dobro se počutiš... Imam tudi telefon njihov in je zdajle kar pravi čas za rezervirat, če kdo želi, pošljem na zasebno pošto. Najde se jih pa zagotovo na brskalniku. juma

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti