Srečanje kulinarične slovenije

neznan uporabnik

tema odprta - 18. feb 2002 22:29 | ogledi: 3.581 | odgovori: 60

Pozdrav vsem Kulinarikom !

Verjetno se tudi ostali člani Kulinarične Slovenije strinjate, da je sodelovanje na tej strani zanimivo in z mnogih vidikov koristno za vsakega posebej. Dobro smo se že spoznali z elektronsko povezavo, ker pa je bistvo kulinarike družabnost, predlagam, da naše druženje razširimo tudi na občasna srečanja. Vse je stvar dogovora in prepričan sem, da nam bo uspelo.

Iskreno vabljeni !

V imenu vseh zainteresiranih Boris !

Dodajte svoj glas in pripombe, če želite.

*** Skopiral sem nekaj dosedanjih prispevkov, ki sledijo.

****************************************************************

Avtor: kopitnik Odgovor z dne - 15. feb 2002 13:35:38

Topi in drugi!

Sem za to, da se dobimo nekje v Ljubljani. Vsak konec tedna sem v Ljubljani in lahko organiziramo shod kulinarikov ob kozarčku vina. Da vidimo šaljivce, saj so mogoče čisto običajni smrtniki!? Dobrodošle bi bile tudi punce, da bi prijetneje podebatirali kulinarično tematiko.

Vabilo Murku, Heteru, Florjanu, Henriju, Hani, Beti in vsem drugim velja.

Srečanje te pisane druščine bi bilo prav zabavno!

Boris Fedor Kopitnik

Avtor: Murko Franc Odgovor z dne - 15. feb 2002 18:39:31

Pozdravljeni !

Veseli me, da so se tudi drugi pripravljeni srečati. To sem sam predlagal že pred pol leta. Saj ni nujno, da bi se dobili ob peki kruha v kovinskem sodu. Gemo v eno dobro domačo gostilno, pa se malo pozabavajmo.

Jernej bo gotovo pripravljen pomagati, ker ima itak vse niti v svoji rokah. A ne?

Murko Franc

Avtor: matjaž Odgovor z dne - 17. feb 2002 15:15:26

Hojla!

Res ni slaba ideja. Tudi sam sem za to.

LP!

Ažokoh!

Matjaž Gomilšek

Avtor: Murko Franc Odgovor z dne - 17. feb 2002 17:39:03

Pozdravljeni !

Fino, fino. Se že veselim! Bom še svoje slike prinesel.

A bomo sami, ali lahko pripeljem tudi ženo. Ona je bolj za kuhat, jaz pa družbo držim pokonci.

Murko Franc

Avtor: marjan Odgovor z dne - 18. feb 2002 08:15:14

Jaz sem za. Kdo bo pa izbral gostilno ? Jernej a prevzameš to odgovornost, da se ne bomo stepli?

marjan zajc

Avtor: jernej Odgovor z dne - 18. feb 2002 09:29:57

Fantje, kar sami se zmenite, kaj in kako.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Avtor: kopitnik Odgovor z dne - 18. feb 2002 11:13:38

V redu. Mi bomo organizirali, povabili bomo pa tudi Jerneja in Bojana.

Kje so pa ženske. Vabljene so, da se oglasijo in dajo svoj glas.

Boris Fedor Kopitnik

Avtor: sabrina Odgovor z dne - 18. feb 2002 13:47:22

Evo, evo mene, že dajem svoj glas za srečanje.

sabrina

Avtor: wildstyle Odgovor z dne - 18. feb 2002 16:15:13

Po možnosti izberite eno tako, da bomo se studentje lahko šli z vami, ne da bi cedili sline kot mali kaštruni...

Lp,

Domen Božeglav

****************************************************************

Boris Fedor Kopitnik

neznan uporabnik

19. feb 2002 9:58

Sicer sem nov, ampak bil bilo pa ziher dobro. Se bomo morali dobro zmeniti, ker ne morem priti kader koli. Drugac mi je pa vse tole zelo vsec. hans vielderman Sporočilo je spremenil(a) johan dne 19. feb 2002 09:59:24

Marinka  

član od: 3.9.2001

sporočila: 123

19. feb 2002 10:23

Moja ideja je, da počakamo lepo vreme , mogoče pomladi nekje v naravi naredimo piknik. Vsak prinese eno jed za pijačo se bomo zmenili in bomo vsi lahko degustirali. Seveda so zaželjeni tudi partnerji ali pa tudi bodoči člani. Vstopnina je ena jed. Da vidimo, kaj kdo kuha in koliko je odnesel iz kulinarične slovenije. V gostilne nima smisla hoditi, veliko lepše je v naravi. Ker pa ne vem od kod je kdo, bi bilo dobro narediti piknik nekje v sredini, da bo za vsakega dostopen. Primerna je sobota ali nedelja ali pa kak praznik.Tudi glede prevoza bi bilo dobro da se povežemo.Kako se Vam zdi ideja? Marinka

neznan uporabnik

19. feb 2002 11:08

Marinka, to je pa res dobra ideja. Ne morem si izmisliti nič pametnejšega. Čeprav grem raje v gostilno, je tam problem s prostorom, pa tudi ostalim. Tako bo bolj sproščeno. Prav imaš. Tudi to z jedmi je O.K., le da ne vem kako bo s transportom in ohranjanjem temperature. Kaj pa recimo par kotlov? marjan zajc

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

19. feb 2002 11:14

Marjan, kotli so pa dobra ideja Bojan

kresimir  

član od: 25.1.2002

sporočila: 180

19. feb 2002 14:57

Krešimir je ZA. Predlagam, da organizacijo, vsaj v začetku prepustite profesionalcem. lp.krešimir

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

19. feb 2002 15:49

Čeprav me mika biti "ZA", ker imam pač rada piknike, dobro družbo... pa imajo po drugi strani tale naša "anonimna" srečanja na forumu tudi poseben čar. Pravzaprav bi mi bilo najbrž kar malo zoprno, če bi na pikniku ugotovila, da sem na forumu polemizirala s kom, ki ga že itak poznam (bog ne daj, da bi bil po naključju tole kakšen šef, ali pa kdo ki mi je, ali pa sem mu, tudi to se pač dogaja, do skrajnosti zoprn(a)...). Čeprav se kaj preveč ne skrivam, se tudi nimam zakaj, in na forumu nastopam pod lastnim imenom, mi ta anonimnost vseeno paše. Razmislite tudi o tem, lp, Irena

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

19. feb 2002 21:00

Hojla! Piškotek popolnoma te razumem, kot verjetno tudi ostali. Svar je na lastni odločitvi, če prideš ali ne. V kolikor se bomo srečeli, bo tako in tako o tem toliko debate, da te bo na naslednjie srečanje pripeljal že sam firbec in boš po vsej verjetnosti kar skočila iz anonimnosti. Če bodo pa zraven še razni kotlički in roštilji, ker bomo v naravi, bo pa prev gotovo zadišalo po vsem forumu. kaj mislite na to. Piknik v naravi Se že cedijo sline Ažokoh!

neznan uporabnik

19. feb 2002 21:21

Bo že v redu na pikniku. Zabava ne škodi. Sploh, če bodo res kotli in žari kot pravite. S kolegi to večkrat prakticiramo in je prava zabava. Najprej priprava na kuho, potem kuhanje, pa poskušanje, popravljanje, vmes pa hec, degustacija dobrega vina, potem pa vse z užitkom pomažemo. Zdaj že veliko piknik placov oddajajo. Mogoče bi bilo kaj takega v redu. Kotel pa lahko prinesem s sabo.

neznan uporabnik

20. feb 2002 11:04

Krešimir, razloži malo okoli tega tvojega profesionalca, prosim. V katerem grmu tiči zajec? marjan zajc

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

20. feb 2002 11:25

A lahko pripeljem tudi družinskega poklicnega okuševalca jedi Na naših dosedanjih piknikih se je izkazal kot zelo dober čuvaj kotlov... Pa nikoli ne komplicira, če kaka zadeva ne izpade ravno tako kot bi morala. Sicer je bil od cedenja slin še nekaj dni potem čisto dehidriran. Ni se treba bati, navadno ima svoj "lunch" paket kar s sabo.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti