Srečanje kulinarične slovenije

boris  

član od: 17.4.2002

sporočila: 14

18. apr 2002 23:26

ej kdo misli resno naj me obvesti bom jaz stvar organiziral za 5 ali 50 ali 500 ljudi. boris toplek

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

19. apr 2002 0:22

Hojla! Bravo Boris. Kdaj začneš sprejemati prijave in prijavnino za garancijo, da pridemo? LP - Ažokoh!

kresimir  

član od: 25.1.2002

sporočila: 180

19. apr 2002 2:26

Ojla la! Kdaj, kje, kako? lp. krešimir

boris  

član od: 17.4.2002

sporočila: 14

19. apr 2002 21:12

kod vidim je res nekdo za to. za majske praznike si vsako leto organiziram majhen piknik zase,prijatelje in ostale. če kdo ne pride ki je obljubil da pride ,si je sam kriv jaz se zaradi tega ne belim glave. meni in ostalim pa je lepo.sam delam v gostinstvu in takrat ko imam prost dan si ga ne zapravim z nepomenbnimi malenkostmi.ta dan je moj in ga izkoristim v dobri družbi in ne jočem za tistimi ki jih ni.če pa je kdo istega mišlenja bom pa letos organiziral dva piknika bo mi še lepše.denarja ne bom pobiral v naprej,raje se dogovorimo da vsak seboj prinese hrano in pijačo kaj bo sam pripravil in popil. potem pa vsak svojo mojstrovino vrže na mizo in navali narod.jaz bom tako kako pa vi se sami odločite.kjer ni favšije je vsega dovolj.kdo pa se neprimerno obnaša pa ga okolica hitro izloči in ostane sam.za prostor bom že poskrbel, če bo komu predaleč pa si naj na enak način organizira v svoji okolici.pa obilo zabave in imejte se fajn. boris toplek

boris  

član od: 17.4.2002

sporočila: 14

19. apr 2002 21:21

no pa naj vas sedaj vidim kdo je za. tako enostavno se da če je le volja in nič ni treba komplicirat boris toplek

neznan uporabnik

22. maj 2002 21:54

Boris a si koga nahecal ? Kako ste se pa imeli ? florjan nahtigal

boris  

član od: 17.4.2002

sporočila: 14

24. maj 2002 22:13

hai, da odgovorim na vprašanje- florjanu-. saj nisem nikogar hecal ! jaz osebno sem tako naredil in ti moram povedat da mi je bilo super, mislim da ostalim kateri so bili zraven tudi. na forumu se pač ni po mojem zadnjem pisanju nihče več javil. kaj jim naj jaz za to. vsak si nardi kakor hoče - a ne ? če pa je kdo upošteval moj nasvet pa tudi ne vem. jaz sem užival -le "pikantne" perutničke sem malce preveč pokuril. kaj pa ti? boris toplek

kompakta  

član od: 17.10.2001

sporočila: 3

5. jul 2002 13:26

PIKNIK JE NEKAJ KAR MI NAREDI LEP DAN SPLOH PA ČE JE TO (NAŠA) KULINARIKA. PRINESLA BOM OBILO DOBRE VOLJE IN TUDI RADOVEDNA BOM KAKO SE STVARI KUHAJO. JAZ SEM ZA PIKNIK !!!!! LEP DAN ŽELIM VSEM OBISKOVALCEM KULINARIČNE STRANI BYBY SILVA silva dolnicar

fox  

član od: 2.8.2002

sporočila: 1

2. avg 2002 10:29

Živjo! Sem Vaša najnovejša članica. Upam, da bo čimprej kakšen piknik! Foxina Sporočilo je spremenil(a) fox dne 02. avg 2002 10:29:48

neznan uporabnik

2. avg 2002 12:48

Jaz pridem tudi na piknik. S sabo prinesem veliko kumaro za vlaganje. Bomo naredili par testov, da preverimo recept. Milan Perlič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti