Srečanje kulinarične slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

1. mar 2004 10:55

Gre za to, da ima vsak medij svojo obliko komunikacije. Internet in ta stran je zato, da se vsi lepo anonimno pogovarjajo, to je marsikomu zelo všeč. Da je anonimen. Prednost tega medija. Zato sam ne vem koliko ljudi bi prišlo na srečanje v živo, ker to presega naš medij sporočanja. Primer: Ko smo v CD imeli stojnico in sem na veliko vabil obiskovalce, jih je ogromno zatrdilo, da bodo prišli (tudi tisto je bilo srečanje s hrano in pijačo vred), na koncu pa jih je prišlo zelo malo. Lep pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

11. mar 2004 21:40

Se strinjam, da je naše srečevanje zaenkrat anonimno, in to je deloma tudi prednost, vendar, dragi Jernej, ne vsega tlačiti v isti koš. Srečanje, kot je piknik pa ima čisto drugačne razsežnosti, kot kaka stojnica, četudi je zdraven hrana in pijača. Vsak se lahko sam odloči, ali bi želel preživeti popoldne kje v kakem Iškem Vintgarju, recimo, z nami, Kulinariki ali ne. In osebno mislim, da bi se nekaj ljudi vseeno odzvalo. Tudi to vem, da ljudje ponavadi marsikaj obljubijo, potem pa nič od tega, vendar je tudi to treba vzeti v zakup... lp, lidka lidka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

11. mar 2004 21:49

Ja saj vem. Ampak če se nekaj ljudi domeni je eno, mi bi morali pa dobro organizirati vse skupaj. Pa nisem rekel, da ne bomo kdaj, samo trenutno delamo druge stvari, kot je sistem nesrečnih krofov in slike ob receptih, pa nekaj zoprnih hroščev je na KulSlo, kar ima gotovo prednosti. Samo omenil sem možnost, da morda mnogo ljudi ne želi srečanja in izhoda iz anonimnosti. Namreč veliko število obiskovalcev je zelo občutljivo na anonimnost tukaj. Ne trdim pa da so vsi taki. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Nataska  

član od: 27.11.2003

sporočila: 186

12. mar 2004 7:44

Slike ob receptih.......super.... Lep dan Natasa

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

12. mar 2004 8:37

Ja, če jih boste kaj poslikali in poslali Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

coco chanel  

član od: 29.11.2003

sporočila: 241

12. mar 2004 9:13

Ja, zakaj so pa krofi nesrečni? Kar se pa piknika tiče, pa pač pride tisti, ki mu je vseeno ali je anonimen ali ne.Je pa res, da bi moralo biti jasno, koliko jih bo. Mogoče kakšne prijave ali kaj podobnega. Moram priznati, da tudi jaz še nisem organizirala kakšnega piknika ali zabave brez da bi vsaj približno vedela, koliko jih bo.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

12. mar 2004 12:33

Krofi niso nesrečni, jaz sem nesrečen, ker mi jih še ni uspelo tako narediti, kot je treba. Razlika med tem, da vam jih šteje in tem, da se nekam zapisujejo in odštevajo je ogromna v tehničnem smislu. Skratka, nekaj me zafrkava vse skupaj.. Želel sem jih do pusta pripraviti. Ne želim da kdo dobi občutek, da samo nekaj govorim, posebej ker so krofi storitev, ki bo nekaterim prinesla brezplačno kodo... Ampak bo, bo... Tudi to. Jernej Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

13. mar 2004 14:30

Oh, ja... Jaz osebno sem ZA piknik, ko bomo enkrat prišli do tega. Menim pa, da bi morali nekako poslati vabila vsem članom, pa tudi kaka akontacija ne bi bila zgrešena, saj je potem problem tistih, ki samo govorijo, da pridejo, rešen. Vsaj tako delamo mi, če se že za kaj dogovarjamo... In s tem načinom bi se tudi točneje vedelo, koliko ljudi bi potencialno prišlo na piknik. Drugače pa, Jernej, jaz verjamem v KulSlo in verjamem, da bo tudi to s krofi uspelo. To stran obiskujem že kar nekaj časa in zaenkrat še nisem imela slabih izkušenj. Pa tudi meni ne dela tako, kot bi morala v službi, kjer lahko preberem samo recepte in še nekja drugih stvari, forum mi ne dela, sporočila mi ne delajo, tako da sem omejena na to, da se kje drugje na hitro prijavim in pogledam, kaj se dogaja. Ampak je nekaj narobe z mojimi nastavitvami v službi, ni to vaša krivda. Pa vseeno ostajam vaša zvesta članica. Eno lepo sobotno popoldne še naprej... lidka lidka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

13. mar 2004 16:16

Krofi bodo delali... To ni vprašanje, škoda mi je le da sem zamudil pust Kaj vam ne dela v službi? Forum in sporočila? Kaj pa napiše? Ne vem kakšne nastavitve lahko imate v službi, da forum ne bi delal. Forum mora delati vsem, tudi neprijavljenim, vsaj za prebiranje... Jernej Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

13. mar 2004 20:08

Saj zato bi rad odkril v čemu je problem. Ko kliknete na forum, ni nič na zaslonu? Druge spletne strani pa vam delajo? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti