Pašman

neznan uporabnik

tema odprta - 6. mar 2007 15:41 | ogledi: 18.848 | odgovori: 21

z družino smo se odločili da gremo letos na dopust pogledat malo proti Zadru in sicer na pašman v nevidžane...zanimajo me vaše izkušnje, če ste že bili na tem otoku ali še bolje v tem naselju? ali je tle kaj nočnega življenja, plaže...

Temo je spremenil(a) lovebeyba dne 06. mar 2007 15:43:44

Levinjav  

član od: 15.11.2005

sporočila: 447

6. mar 2007 15:52

Nočnega življenja bolj malo, vendar za mlado družino dovolj, plaža pa super, sami pesek. Uživajte! Levinjav

beki  

član od: 21.11.2006

sporočila: 236

6. mar 2007 18:29

Ali greste to preko kakšne agencije in zanima me kakšne so cene? beki

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

6. mar 2007 18:37

Ali imajo kakšen primeren kamp v bližini? jessy6

neznan uporabnik

7. mar 2007 6:45

Ne ne gremo preko nobene agencije, ponudbo smo našli na internetu, se zmenili za termin in poslali na Hrvaško aro. Cena na dan za najem apartmaja v polni sezoni je 50 Evrov. Mislim da je v bližini tudi kam, nisem čisto prepričana sem pa že slišala da naj bi bil. lp, lovebeyba lovebeyba

HALI  

član od: 3.9.2001

sporočila: 112

7. mar 2007 7:26

Mi gremo letos že 6 leto na Pašman ,prav v Neviđane.To je v bisvu vasica,z dvema trgovinicama,2 gostilnama in poštnim uradom . Nočnega življenja ni,sprehod po vasi,kakšna pizza v gostilni. Mi imamo apartma čisto pri morju (samo cesta loči) in tudi kopamo se lahko kar tu. Glede na to,da je naš najmlajši še neplavalec pa gremo kakšnih 500 m po cesti do t.i "gradske plaže".Tu je raj za otroke: nizka voda,pesek... Če želiš ti pošljem kakšno sliko z lanskega dopusta. V tej vasi ni kampa (no vsaj lani ga še ni bilo).So pa v okoliških vasicah. LP,Hali

neznan uporabnik

8. mar 2007 7:52

Ja bi res lepo prosla, če bi mi lahko poslali slike, ker po slikah ki jih imam si ne predstavljam kako je tam. lp lovebeyba

LUCIJA99  

član od: 13.2.2009

sporočila: 34

13. apr 2010 17:42

Pred leti sem bila v zalivu Mrljane, zanima me če kdo pozna kakšen apartma čisto ob morju? Jaz sem našla samo apartmaje Ralić in Marinero. Mogoče pa kdo odda celo hišo. Prosim za vašo pomoč. Hvala. LUCIJA99

laik  

član od: 10.10.2008

sporočila: 156

14. apr 2010 8:16

v mrljanih je najlepši apartma - hiaša apartmajev pri Biserki Bačič - zelo blizu peščene plaže (mivka) cca 50 m. Gostiteljica je zelo prijazna, cene zmerne, pri njej lahko dobiš vso svežo zelenjavo,..... skratka priporočam 100%. to so apartmani laguna (klima, terasa, popolna opremljenost apartmajev). Ralići so čisto ob plaži, meni ni všeč, ker so preveč polni 8ni miru, zasebnosti) lp laik

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

14. apr 2010 10:09

Pašman, prelep otok.Lani sem bila tam prvič, seveda rezervirala tudi za letos.Meni odgovarja vse.Rada imam mir, ne potrebujem zabav in dogajanja pozno v noč.To že moraš vedeti, če pričakuješ veliko od nočnega življenja.Možgane na pašo in to je to.Veliko sprehodov.Domov prideš kot nov.Seveda smo v mlajših letih iskali vse kaj drugega in po dopustu na sosednjem Ugljanu mi je mož zatrdil, da bi zdaj potreboval pošten dopust.Ampak spreminjajo se časi in z njimi tudi mi. Želim ti res lep dopust! naor

LUCIJA99  

član od: 13.2.2009

sporočila: 34

14. apr 2010 11:33

Apartmaje Laguna poznam. Zanimalo me je, ali mogoče obstajajo kakšni novi prav v zalivu. Vem, da je kar nekaj novih hiš, mogoče bo katera od teh oddajala apartmaje. Hvala za nove informacije. LUCIJA99

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti