Limonin sok in hujšanje

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

3. mar 2007 21:30

Ravnokar sem prebrala spletno stran, na katero je opozorila andrejka v zgornjem pisanju. Zanima me, če je kdo že kaj naredil v smeri tovrstnega čiščenja jeter - in nasploh celotnega telesa? Morda s kakšno drugo, podobno metodo? titta

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

7. mar 2008 23:46

Joj dekleta moja, ob tej temi sem se spomnila na nesrečna dekleta iz moje okolice. Hujšale so, na ta način da so jedle oz. pile samo limone/limonin so. Dekleta so to skrivala pred domačimi, limonine lupine pa metale v reko. Žal so dekleta zaradi tega umrla, zato vas prosim, ne pretiravajte... nitta

neznan uporabnik

8. mar 2008 8:54

nitta dekleta,če so umrla,niso umrla zaradi limon ampak zaradi prehrambenih motenj. pa lep pozdrav. VINKO Sporočilo je spremenil(a) WRAN51 dne 08. mar 2008 08:55:30

darja-  

član od: 11.8.2007

sporočila: 567

12. mar 2008 17:36

Č bom shujšala z limoninim sokom,jih bom vsak dan kupila 5 kg,sam ne vem kaj bo rekel želodec.....

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

20. sep 2008 16:21

Ne samo limone treba je spremeniti prehranske navade,potem pa gre vključi še gibanje pa ne bo treba nobenih posebnih podvigov za hujšanje. Želim veliko uspeha vsem pri zdravem načinu hujšanja,treba je le malo pogledati vkakšno literaturo izdelat jedilnik za ves teden in seveda tudi program fizične aktivnosti pa bo šlo.Lep dan še naprej in veliko lepih užitkov saj je to že pol poti opravljene. mark5

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti