Limonin sok in hujšanje

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

tema odprta - 2. mar 2007 21:26 | ogledi: 19.970 | odgovori: 15

Nikakor ne najdem teme, ko je ena napisala, da pred vsakim obrokom spije limonin sok, kar ji pomaga pri odpravljanju odvečnih kilogramov.

Zanima me, ali se pije nerazredčen ali razredčen sok. Spomnim se, da je tista članica Kulinarike napisala, da ga ne pije na tešče zjutraj, ampak pred ostalimi obroki.

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

2. mar 2007 22:04

andrejka, midva sva lani pila mešanico limonin sok, kajenski poper, javorjev sirup...okus ogaben, no počasi se navadiš, te pa kot vsaka azdeva bolj napihne in zato manj ješ, kajenski poper pa naj bi baje pospeševal prebavljanje... ln

kohica  

član od: 30.1.2007

sporočila: 528

3. mar 2007 10:15

Renata,jabolčni kis pijem zjutraj na tešče že nekaj let pa mi teža ne gre nič dol,kakšen pa je tvoj spremenjeni način prehrane? kohica

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

3. mar 2007 10:18

Hvala, punce, za zgornje odgovore. Mogoče bo še katera s pluskotom pomagala in našla temo, v kateri se je o tem govorilo. Vem, da je ena enkrat napisala, da na tešče ne prenese kisa ali limoninega soka, da ga pa pije pred obroki in ji to super pomaga. Zanima me, če ima katera s tem izkušnje: http://www.zdravduh.org/jetra.htm Sporočilo je spremenil(a) andrejka dne 03. mar 2007 10:22:14

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

3. mar 2007 13:46

aki in majamarko, obema naaaaaaaaaaajlepša hvala. Očitno piše anamarija 1 o tistem, kar me zanima.

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

3. mar 2007 14:02

Iz knjige Edgar Cayce Speči prerok: " 4 x dnevno pijte sok grenivke, približno pol ure do uro pred vsakim obrokom in pred počitkom. Vzemite 1 deciliter čistega grenivkinega soka z 0,3 deci navadne vode. To in pa potenje in kopeli bo zniževalo težo in odstranjevalo strupe." "....ker grenivkin sok telo preskrbuje s sladkorjem ne da bi povečevalo ali ustvarjalo težo." " Ne jejte žitaric ( polnozrnatega kruha ) s citronskim sadjem!" lp, vanjatajnsek

runo01  

član od: 13.3.2006

sporočila: 352

3. mar 2007 14:29

Jaz pijem razrečeni limonin sok na tešče in še med obroki čes ves dan.Pijem pa tudi jabolčni kis samo ne na tešče.Je pa že bilo govora kakor je omenila majamarko.Sigurno boš izgubila kakšen kilogram. runo01

Kalipso  

član od: 29.8.2006

sporočila: 199

3. mar 2007 14:40

za čiščenje jeter, krvi, žilnega sistema, topljenje maščob je zelo dober star kitajski čaj PU-ERH, ki se dobi v čajnici v stari Ljubljani oziroma v čajnici city parku čaj ima nekako zemljast okus, je pa fantastičen in zelo zdrav (bogat z antioksidanti). gre za zelen čaj, ki ga cepijo z mikroorganizmi in dobi takšno črno barvo, pravijo pa da je star preko 3000 let. js ga pijem skoraj vsak dan in mi super odgrovarja. lp sam da se kuha..

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

3. mar 2007 19:36

100 mg c vitamina pospeši presnovo maščob za 3 do 4%. Torej odličen pomočnik za vse, ki bi radi shujšali. Seveda pa je bistvenega pomena dolgoročna sprememba prehranjevalnih navad. Sam limonin ali katerikoli drugi sok ne bo naredil nobenega čudeža v obliki topljenja maščob. Pa na pitje vode in na gibanje ne pozabite. Julija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti