Kam letos na morje? :)

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4734

5. mar 2007 10:33

Jaz sem imela v mislih kraj Makarska, kje je borova senca na vseh tistih cca 2 km plaže. Ognjič

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

5. mar 2007 10:35

aha, gradac pa spada pod makarsko riviero. v sami makarski pa je res senca. oprosti ognjič nektarina

tanya017  

član od: 16.2.2007

sporočila: 216

5. mar 2007 10:41

Mi smo bili lani v Primoštenu in tudi letos se tja vračamo na dopust. Zelo lep kraj,čudovita plaža,čisto morje,zabave je tudi zadosti podnevi in ponoči.V glavnem,meni je bilo tam enkratno.Lep pozdrav,Tanja. tanya017

White Daisy  

član od: 18.2.2007

sporočila: 185

5. mar 2007 11:32

Primošten je prekrasen - eden lepših dopustov ever, pa sem bila že marsikje. Sploh me je fascinirala bistrost morja. Lep je tudi Hvar-Jelsa, Bol na Braču, Makarska, Korčula, Cavtat pri Dubrovniku, Šolta - za bolj mirno preživljanje dopusta-odklop, Vis, - (Dalmacija je sploh zakon). Se nam je pa zgodilo, da smo se naveličali hotelov, apartmajev........ in pred dvemi leti kupili camp-prikolico. Moram priznati, da nisem še v življenju tako uživala na dopustu kot uživam v prikolici. Človek je svoboden. Samo je pa res da moraš biti človek za to. Jaz prej tega nisem poznala, ampak sedaj ko vem kako je ne zamenjam prikolice za noben hotel. Prej smo dali za 1- tedenske počitnice toliko ali pa še več, kot plačamo sedaj stacioniranje od maja do septembra in gremo na morje skoraj vsak vikend in še na dopust, pa še prijatelji gredo lahko z nami......... Otroci pa da ne govorim, saj pravim svoboda in nobenega pritiska in gledanja na uro - kdaj zajtrk, kosilo, večerja. Kdor se še vedno odloča za tovrstne počitnice - toplo priporočam. LP White Daisy

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

5. mar 2007 11:55

White Daisy, kje imate postavljeno prikolico? Res ni lepšega kot prikolica! LP K Sporočilo je spremenil(a) KARMINA dne 05. mar 2007 11:57:55

lelči  

član od: 23.2.2007

sporočila: 34

5. mar 2007 12:41

živijo ! ker vidim da dosti letujete po dalmaciji me zanima koliko ur vožnje je do KLEKA ,pred Neumom.imamo namreč dojenčka in se moramo malo pripraviti.A je že kdo bil tam. HVALA. lelči

METAKLA  

član od: 22.5.2006

sporočila: 12

5. mar 2007 12:49

Lani smo letovalin v Makarski hotel Biokovka. Je zelo blizu hotela Dalmacija. Plaža, morje, senca vzdolž plaže. Božansko tako, da gremo tudi letos tja dol. Samo še ne vemo v kateri kraj. Baška, Baška voda,Brela...... Zelo priporočam. Cene so skoraj takšen kot v Sloveniji(hrana,pijača,sadje) METAKLA

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

5. mar 2007 15:27

Mi jo bomo letos mahnili na sever Francije. Tam bomo preživeli en delavni teden, potem pa se bomo šli počitnice. Mahnili jo bomo najprej proti francoski obali, od tam pa proti Italiji in vzdolž italjanskega škornja. Štartamo 1.6. zato upam, da bodo temperature in cene še predsezonske in znosne. lp Vesna

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

5. mar 2007 17:08

Ta nartabolše je pa na Mljetu. Drago je kot oko iz glave, ampak je odlično. (sem skoraj pozabila nanj)

 

Jaz sem bila tam en teden. Potrebno je iti z letalom do Dubrovnika, potem pa s hidrogliserjem še eno uro do Mljeta. Pol otoka je nacionalni park in je čudovito. Na celem otoku je en sam hotel. Guvže sploh ni. Na otoku nimajo bencinske (za tiste, ki bi morebiti tja hoteli z avtom).

Je pa primerno za družine z malimi otroki in za tiste, ki želijo samo mir. Mir in samo mir. Na otoku (v okolici hotela) ni nobene zabave, je pa blažen mir. 

Zraven hotela je ena klavrna betonska plaža. Malo naprej je pa jezero (pa se sploh ne morem spomniti, ali je slano ali sladko). Voda tam je zelo topla, okoli jezera je pa polno kotičkov, kjer se lahko kopate ali sončite tudi goli. Sicer so ti kotički takoj zraven makadamske ceste, ampak videl vas ne bo prav nihče, ker raste tam kup grmičevja, ki zakriva radovedne poglede.

Pa poskrbite za zelo dobro UV zaščito, ker tam sonce peče ubijalsko. Si 10 minut na soncu, pa si čisto skurjen.

Hrana v hotelu je pa odlična. Same ribe, sicer, ampak kvalitetne in zelo dobro pripravljene.

 

Sonja

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4734

5. mar 2007 17:29

Malo jezero je slano in pravijo, da je voda v njem zdravilna za razne kožne bolezni. Topla voda, lani sem se za 1. maj celo kopala tam tist en dan, ko ni deževalo. Kdor je zmrznjene sorte, bo poleti prav zadovoljen s temperaturo vode v tem jezeru. 

Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti