Kam letos na morje? :)

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

21. maj 2007 11:34

breda je napisal/a:
Ognjič, zelo se zanimam za Rab, pa bi te vprašala koliko je Kampor oddaljen od mesta Raba-približno. Ali se tu kaj dogaja (kakšni štanti, muzka...) al moraš za take stvari do mesta. Imam tudi dva majhna otroka. Hvala

kakšnih 6 km od mesta Raba, muziko so imeli v eni restavraciji, štantov pa ni.Je pa raj za majhne otroke. 

Ognjič

Ninchy25  

član od: 12.2.2007

sporočila: 7

21. maj 2007 11:57

Tinca najlepša hvala za odgovor, zdaj sem se premislila, da bi šla v ta hotel. Se mi je zdelo malo sumljivo za toliko malo denarja, da bi imeli, klimo, TV, telefon in ne vem kaj še vse. Bom raje pogledala za kak drug hotel. Še 1x hvala. Ninchy25

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

21. maj 2007 12:00

hej ninchy25 od kod si? nekako mi je tvoj nick name znan! lp plopsa

Ninchy25  

član od: 12.2.2007

sporočila: 7

21. maj 2007 13:19

Sem iz Kamnika Je bila katera na Krfu? Sem našla en hotel s 4* tudi zelo poceni imenuje se Palm beach. Morda katera kaj več ve o njem? In na splošno o otoku, se da kaj vidit? Hvala za odgovor

klavdijaF  

član od: 22.8.2006

sporočila: 303

21. maj 2007 13:37

Je bila katera v Črvarju? Ali je že katera bila tam in kako je kaj tam.In koliko je kaj cena hrane na Hrvaškem, ker gremo prvič na Hrvaško obalo.Zanima me tudi. Ali se splača hrano vzeti s seboj? Ali je boljše, da jo dol kupimo? lp kf Sporočilo je spremenil(a) klavdijaF dne 21. maj 2007 13:41:04

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

21. maj 2007 16:35

Jaz sem bila v Črvarju lani. Bilo je fajn, le ena stvar se mi je zamerila, in sicer ta, da je parkirni prostor od našega bloka bil 250 m stran, potem pa še malo morje stopnic v najvišji štuk. Imeli smo vse s seboj, tako da smo se pošteno nanosili.... smo pa zato mišice dobili, kar pa je tudi nekaj. Balenka Sporočilo je spremenil(a) Balenka dne 21. maj 2007 16:36:19

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

21. maj 2007 17:17

[citat=--Ninchy25--]Mene zanima hotel Galaxy, otok Samos. Escada, mi lahko poveš, če ima hotel res vse kar piše, TV, klima, telefon, radio... in koliko je daleč do prve plaže? V katalogu piše 10 minutk, je to res. Kakšne plaže pa so? Kamenčki ali mivka? Bi ga priporočil, kljub temu, da si ga ocenil z 2* in ne 3* kot jih ima. Hvala za odgovor!!! Samos je božanski otok, plaže imajo po večini kamenčke, ki se svetijo kot dragulji. Jaz sem jih prinesla domov celo vrečko. Nad hotelom in hrano v hotelu sva bila razočarana. Tvojega hotela ne poznam tako da ti o tem ne morem kaj več povedati. Pametno je najeti avto, da si ogledaš cel otok. Suzi

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

21. maj 2007 17:23

xsara je napisal/a:
Bom še enkrat vprašala- ali je bil kdo na Karpatosu?
Bila na Krpatosu in se zaljubila v otok. Imaš vse vrste plaž od mivke, kamenčkov do skal. Je pa izredno gorat otok in mogoče malo težje prehoden. Hotel je bil čisti poden, ampak za prespat je bil. (obvezno glej da je v hotelski sobi vsaj hladilnik-zaradi vode) Midva sva najela motor in prečesala celoten otok. Boljšega grškega jogurta z medom ni drugje. Splača se ogled ene najlepših plaž na svetu-možen dostop samo z ladjo. (vsaj tako so nam rekli) Čudovita plaža s kristalno vodo in obdana s skrivnostnimi votlinami. V spominu mi je ostal še izlet v najvišje ležečo vas, kjer še vedno živijo po starih običajih. Suzi

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

21. maj 2007 17:35

Suzanaz, v katerem hotelu pa sta bila vidva? nama se bliža datum odhoda, greva pa v Helen Yolando - poznaš kaj stanje pri njih? p, m

klavdijaF  

član od: 22.8.2006

sporočila: 303

21. maj 2007 18:44

Balenka hvala za sporočilo. kf

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti