Volumen pečice in velikost pekača

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

22. feb 2007 6:06

Micogica, je ena dobra knjiga: Landau - Lifšic : Kvantna fizika, utegne ti prav priti. ežoj

teta torta  

član od: 6.9.2005

sporočila: 1268

22. feb 2007 8:44

Tudi jaz se spomnim, kako sem naredila štrudel in ga dala v navaden pekač, hotela pa sem ga speči pri mami, ki je imela isti tip štedilnika, samo novejši. Pekač ni šel vanj! In prelaganje štrudla ni prav prijetno. Mislim, da ima prav Lijana, da so novejši štedilniki bolj izolirani in imajo zato debelejše stene. Litraža pečice nič ne pove, notranjih mer pa ne objavljajo. Ampak, Micogica, če v tisti trgovini nočejo vzeti metra in izmeriti, koliko široka je notranjost, pa bi poskusila še kje drugje. Če se moraš peljati eno uro, je čisto vseeno, če se pelješ še pol ure dlje, v tem času pa prekrižariš že pol Slovenije. Sicer pa sem si pri prenovi kuhinje pred 7 leti privoščila pečico, široko 90 cm! teta torta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti